Brigády Polička

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
*animátor/ka
Lísek

PKS holding a.s. | 130 Kč

Prodavač/ka - brigádník/ce
Polička

CERSY 2010 s.r.o. | 120 Kč - 170 Kč

*animátor/ka
Lísek

PKS holding a.s. | 130 Kč | Přidáno: 9. 9. 2022

Prodavač/ka - brigádník/ce
Polička

CERSY 2010 s.r.o. | 120 Kč - 170 Kč | Přidáno: 2. 6. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Polička - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 14 aktuálních nabídek brigád v městě Polička. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Nově přidané brigády

Každý den se ve vašem městě Polička a jeho okolí objevují nové brigády. Přidané brigády za posledních 24 hodin: 0, týden: 0 a měsíc: 0.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Polička? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od T&T - trade Holding s.r.o. a poté Schaeffler, MASO UZENINY POLIČKA, a.s..

Ve městě Polička bydlí 8 751 lidí.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Polička se nachází Svitavy (962 nabídek brigády), Polička (678), Proseč (914) a Bystré (694).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.