Brigády Lovčice

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Strojní úklid - 4 hodiny odpoledne (Chlumec nad Cidlinou) - vyhrazeno pro OZP
Chlumec nad Cidlinou

HPF CleanCat s.r.o. | 100 Kč - 110 Kč

Strážný/á - vrátný/á (od 113 Kč/hod. + směnné příplatky) - Chlumec n. C.
Chlumec nad Cidlinou

HPF CleanCat s.r.o. | 113 Kč | Přidáno: 21. 1. 2022

Strojní úklid - 4 hodiny odpoledne (Chlumec nad Cidlinou) - vyhrazeno pro OZP
Chlumec nad Cidlinou

HPF CleanCat s.r.o. | 100 Kč - 110 Kč | Přidáno: 13. 10. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Lovčice - nové příležitosti

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 3 aktuálních nabídek brigád v městě Lovčice. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Nově přidané brigády

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Lovčice a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Lovčice se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Lovčice? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od MANPOWER, s.r.o. a poté MANPOWER, JOBSTART s.r.o..

V současné době bydlí ve městě Lovčice a jeho okolí 803 obyvatel.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Lovčice se nachází Přelouč (695 nabídek brigády), Nový Bydžov (135), Chlumec nad Cidlinou (47) a Chvaletice (866).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle novou brigádu.