Brigády Lipovec

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Uklízeč/ka
Caslav, Čáslav

LIDL CZ

Brigádník (ž/m)
Caslav, Čáslav

Kaufland

Konstruktér
Třemošnice

TPV group s.r.o. | 25 000 Kč - 35 000 Kč

Brigáda - Čáslav
Caslav, Čáslav

Česká spořitelna

Konstruktér
Třemošnice

TPV group s.r.o. | 25 000 Kč - 35 000 Kč | Přidáno: 9. 1. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Lipovec - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 4 aktuálních nabídek brigád v regionu Lipovec a jeho okolí.

Brigády - statistiky nově přidaných

Nové brigády se každý den aktualizují. Ve městě Lipovec a jeho okolí přibylo za posledních 24 hodin 0 zajímavých brigádních příležitostí, které jsou Vám plně k dispozici. Za poslední týden přibylo 0 brigád. Za poslední měsíc najdete na HitPrace.cz v okolí města Lipovec 0 nových nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Lipovec a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Grafton Recruitment, Foxconn, FreeCon s.r.o..

Ve městě Lipovec bydlí 1 143 lidí.

Hledáte novou brigádu a ve městě Lipovec se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Čáslav (1 297 nabídek brigády), Přelouč (693), Heřmanův Městec (17) a Třemošnice (86).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle novou brigádu.