Brigády Krásná Hora nad Vltavou

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Hledáme obsluhu do školního bistra! Až 115 Kč/h!
Sedlčany

Designex Food s.r.o. | 105 Kč - 115 Kč

Hledáme obsluhu do školního bistra! Až 115 Kč/h!
Sedlčany

Designex Food s.r.o. | 105 Kč - 115 Kč | Přidáno: 1. 12. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Krásná Hora nad Vltavou - nové příležitosti

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 2 aktuálních nabídek brigád v regionu Krásná Hora nad Vltavou a jeho okolí.

Statistiky nových nabídek brigád

Každý den se ve vašem městě Krásná Hora nad Vltavou a jeho okolí objevují nové brigády. Přidané brigády za posledních 24 hodin: 0, týden: 0 a měsíc: 0.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Krásná Hora nad Vltavou a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Doosan Bobcat EMEA s.r.o., PAC Hořovice s.r.o., Nemocnice Ostrov s.r.o..

V současné době bydlí ve městě Krásná Hora nad Vltavou a jeho okolí 1 101 obyvatel.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Krásná Hora nad Vltavou se nachází Sedlčany (83 nabídek brigády), Drásov (1 448), Kovářov (11) a Kosova Hora (370).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.