Brigády - Vyhledávání

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
DOPLŇOVÁNÍ V OBCHODĚ - Vlašim
Vlašim

ABZAKOVO spol. s r.o. | 117 Kč - 122 Kč | Přidáno: 18. 6. 2021

Pomocná síla okolo domu
Vlašim

Petra Aubrechtová | Přidáno: 16. 6. 2021

Prodavač/ka masa a uzenářských výrobků - brigáda na léto
Divišov

Annonce | Přidáno: 12. 6. 2021

Kuchař na dětském táboře
Vlašim

"Dlouhý Široký Bystrozraký, z.s." | 16 000 Kč - 18 000 Kč | Přidáno: 11. 6. 2021

Doplňování zboží Vlašim
Vlašim

ABZAKOVO spol. s r.o. | 117 Kč | Přidáno: 11. 5. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Kondrac

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 21 aktuálních nabídek brigád v městě Kondrac. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Nově přidané brigády

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Kondrac a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Kondrac se jedná o 2 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 3 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Kondrac a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Annonce, BAEST Machines & Structures, a.s., Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje.

V současné době bydlí ve městě Kondrac a jeho okolí 509 obyvatel.

Sledujete nové brigády ve městě Kondrac, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Benešov (812 nabídek brigády), Vlašim (116), Mladá Vožice (747 nabídek práce) a Divišov (4 486).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.