Brigády Grešlové Mýto

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
BRIGÁDA na VÍKENDY A ZÁSTUPY, úklid Domova pro seniory - Moravské Budějovice
Moravské Budějovice

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o. | 100 Kč - 100 Kč

Detektiv/ pracovník ostrahy
Moravské Budějovice

Protektia s.r.o. | 20 000 Kč - 23 000 Kč

Brigáda: Roznos letáků a obyčejné pošty, Šebkovice
Jaroměřice nad Rokytnou

Česká pošta, s.p.

BRIGÁDA na VÍKENDY A ZÁSTUPY, úklid Domova pro seniory - Moravské Budějovice
Moravské Budějovice

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o. | 100 Kč - 100 Kč | Přidáno: 23. 6. 2022

Detektiv/ pracovník ostrahy
Moravské Budějovice

Protektia s.r.o. | 20 000 Kč - 23 000 Kč | Přidáno: 18. 6. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Grešlové Mýto - nové příležitosti

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Grešlové Mýto a okolí. Systém během chvíle zobrazí 14 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Nově přidané brigády

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Grešlové Mýto a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Grešlové Mýto se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Grešlové Mýto a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: TEDOM a.s., NOVÝ START, personální agentura s.r.o., MICo, spol. s r.o..

V současné době bydlí ve městě Grešlové Mýto a jeho okolí 214 obyvatel.

Sledujete nové brigády ve městě Grešlové Mýto, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Znojmo (426 nabídek brigády), Moravské Budějovice (181), Jaroměřice nad Rokytnou (740 nabídek práce) a Hrotovice (792).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.