Brigády Okříšky

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Pracovník/ce úklidu – Nemocnice Třebíč
Třebíč

OLMAN SERVICE s.r.o. | 104 Kč | Přidáno: 18. 1. 2023

Pracovník/ce úklidu – strojové mytí Třebíč
Třebíč

OLMAN SERVICE s.r.o. | 104 Kč - 104 Kč | Přidáno: 5. 1. 2023

Pracovník/ce úklidu – Nemocnice Třebíč
Třebíč

OLMAN SERVICE s.r.o. | 104 Kč - 104 Kč | Přidáno: 5. 1. 2023

Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Okříšky

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 0 aktuálních nabídek brigád v regionu Okříšky a jeho okolí.

Brigády - statistiky nově přidaných

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Okříšky a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Okříšky se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Okříšky? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od Grafton Recruitment a poté NOVÝ START, personální agentura s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o..

V současné době bydlí ve městě Okříšky a jeho okolí 2 060 obyvatel.

Hledáte novou brigádu a ve městě Okříšky se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Třebíč (546 nabídek brigády), Brtnice (1 276), Luka nad Jihlavou (1 297) a Okříšky (19).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.