Brigády Jemnice

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Hledáme účastníky výzkumného projektu HAIE 4
Dačice

FOCUS-Centrum pro sociální a marketingovou analýzu,    spol. s r.o. | 1 900 Kč - 2 000 Kč | Přidáno: 15. 7. 2021

Brigáda v penzionu - hrazené stravování!
Dačice

ManpowerGroup s.r.o. | Přidáno: 10. 7. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Jemnice

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 2 aktuálních nabídek brigád v městě Jemnice. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Statistiky nových nabídek brigád

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Jemnice a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Jemnice se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Jemnice? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od Annonce a poté BaN STAV s.r.o., BAFA TRADING s.r.o..

V současné době bydlí ve městě Jemnice a jeho okolí 4 034 obyvatel.

Hledáte novou brigádu a ve městě Jemnice se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Dačice (25 nabídek brigády), Jemnice (111), Želetava (715) a Nové Syrovice (55).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.