Brigády Dolní Vilímeč

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
BRIGÁDA Kurýr pro rozvoz balíků Telč
Telč

Česká pošta, s.p.

PRODAVAČ/KA MASA A UZENIN
Jemnice

ZEMAN maso - uzeniny, a.s. | 20 000 Kč

PRODAVAČ/KA MASA A UZENIN
Jemnice

ZEMAN maso - uzeniny, a.s. | 20 000 Kč | Přidáno: 3. 5. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Dolní Vilímeč - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 8 aktuálních nabídek brigád v regionu Dolní Vilímeč a jeho okolí.

Statistiky nových nabídek brigád

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Dolní Vilímeč a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Dolní Vilímeč se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Pro někoho může být jistotou stabilita zaměstnavatele. Pak je dobré se zaměřit na ty největší zaměstnavatele z pohledu počtu nabídek práce, které od nich na HitPrace.cz najdete. Nejvíce pracovních míst aktuálně nabízí ŠÉM, a.s. následovaný firmami Strojírny Podzimek, s.r.o. a MANN+HUMMEL.

Ve městě Dolní Vilímeč bydlí 100 lidí.

Hledáte novou brigádu a ve městě Dolní Vilímeč se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Dačice (37 nabídek brigády), Telč (60), Jemnice (121) a Želetava (660).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.