Brigády Dolní Studénky

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Brigáda v supermarketu - 150 Kč/hod
Šumperk

ManpowerGroup s.r.o. | 150 Kč - 150 Kč

Brigáda v supermarketu - 150 Kč/hod
Šumperk, Šumperk

MANPOWER | Přidáno: 6. 12. 2022

Pracovník na úklid, Šumperk .......... 150 Kč/hod
Šumperk

JOBS.EU,s.r.o. | 150 Kč - 150 Kč | Přidáno: 5. 12. 2022

Brigáda v supermarketu - 150 Kč/hod
Šumperk

ManpowerGroup s.r.o. | 150 Kč - 150 Kč | Přidáno: 5. 12. 2022

Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Dolní Studénky

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 5 aktuálních nabídek brigád v městě Dolní Studénky. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Statistiky nových nabídek brigád

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Dolní Studénky a jeho okolí dnes bylo přidáno 2 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Dolní Studénky se jedná o 4 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 4 nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Dolní Studénky? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od PRAGMA personální agentura s.r.o. a poté UNEX a.s., Nemocnice Šumperk a.s..

V současné době bydlí ve městě Dolní Studénky a jeho okolí 1 357 obyvatel.

Hledáte novou brigádu a ve městě Dolní Studénky se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Šumperk (700 nabídek brigády), Zábřeh (841), Nový Malín (637) a Libina (25).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle novou brigádu.