Brigády Dolní Lochov

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Vrátný Dolní Bousov od 106,-Kč + příplatky, HPP i DPP.
Jicin, Jičín

S.C.SERVIS Group, s.r.o.

BRIGÁDA Doručovatel-ka s řízením Jičín
Jicin, Jičín

Česká pošta, s.p.

Kuchař pro rekreační areál (sezónní práce)
Ostružno

Personal Consult s.r.o.

Řidič, technický pracovní (Brigáda / Zkrácený úvazek (4 hod./6 hod.))
Jicin, Jičín

SPEDITION UND HANDEL VAN DER WOLF spol. s r.o.

SKLADNÍK / SKLADNICE
Jičín

HYDRA a.s. | 18 500 Kč | Přidáno: 3. 5. 2022

BRIGÁDA - BOURÁRNA MASA - POMOCNÉ PRÁCE NA BALIČCE
Jičín

Maso Jičín s.r.o. | 130 Kč/hod. | Přidáno: 13. 4. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Dolní Lochov

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Dolní Lochov a okolí. Systém během chvíle zobrazí 16 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Statistiky nových nabídek brigád

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Dolní Lochov a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Dolní Lochov se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Dolní Lochov a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: MMN, a.s., ProJobEU s.r.o., Grafton Recruitment.

V současné době bydlí ve městě Dolní Lochov a jeho okolí 47 obyvatel.

Sledujete nové brigády ve městě Dolní Lochov, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Jičín (150 nabídek brigády), Lomnice nad Popelkou (62), Dolní Bousov (38 nabídek práce) a Sobotka (1 203).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.