Brigády Děkov

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Pracovník/ce v supermarketu
Jesenice

AGENTURA PLUS s.r.o. | 135 Kč

strojník/strojnice
Pnětluky

CHMEL PODLESÍ, s.r.o. | 28 000 Kč - 33 000 Kč

Pracovník/ce v supermarketu
Jesenice

AGENTURA PLUS s.r.o. | 135 Kč | Přidáno: 11. 8. 2022

strojník/strojnice
Pnětluky

CHMEL PODLESÍ, s.r.o. | 28 000 Kč - 33 000 Kč | Přidáno: 26. 5. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Děkov - nové příležitosti

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Děkov a okolí. Systém během chvíle zobrazí 10 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Brigády - statistiky nově přidaných

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Děkov a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Děkov se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Děkov a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: ARWA, ARWA Personaldienstleistungen s.r.o, JOB LEADER EUROPE s.r.o..

Ve městě Děkov bydlí 207 lidí.

Sledujete nové brigády ve městě Děkov, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Rakovník (966 nabídek brigády), Jesenice (487), Podbořany (547 nabídek práce) a Kryry (331).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.