Brigády Chyšná

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Pomocné truhlářské práce
Javorník

Chladil-interiéry s.r.o. | 105 Kč

Prodavač/ka Pacov
Pacov

TOBACCO RETAIL CZ s.r.o. | 115 Kč

Prodavač/ka Pacov
Pacov

TOBACCO RETAIL CZ s.r.o. | 115 Kč | Přidáno: 16. 8. 2022

Pomocné truhlářské práce
Javorník

Chladil-interiéry s.r.o. | 105 Kč | Přidáno: 26. 5. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Chyšná - nové příležitosti

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 7 aktuálních nabídek brigád v regionu Chyšná a jeho okolí.

Nově přidané brigády

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Chyšná a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Chyšná se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Chyšná? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od RABBIT Trhový Štěpánov a.s. a poté AGROSTROJ International, s.r.o., AGROSTROJ Pelhřimov, a.s..

Chyšná má 107 obyvatel.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Chyšná se nachází Vlašim (567 nabídek brigády), Ledeč nad Sázavou (381), Pacov (232) a Loket (499).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.