Brigády Čejov

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Brigádník/ce v prodejně s tabákem - Humpolec
Humpolec

TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

KONTROLOR/KA KVALITY HUMPOLEC - RŮZNORODÁ PRÁCE
Humpolec

Enter-Prise Sorting, s.r.o.

Brigádník/ce v prodejně s tabákem - Humpolec
Humpolec , Humpolec

90 Kč - 150 Kč

Kontrola kvality
Humpolec

Enter-Prise Sorting, s.r.o.

Brigádník/ce v prodejně s tabákem - Humpolec
Humpolec , Humpolec

90 Kč - 150 Kč | Přidáno: 30. 4. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Čejov

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Čejov a okolí. Systém během chvíle zobrazí 43 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Nově přidané brigády

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Čejov a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Čejov se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 1 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Čejov a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Grafton Recruitment, Advantage Consulting, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o..

Čejov má 589 obyvatel.

Sledujete nové brigády ve městě Čejov, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Havlíčkův Brod (391 nabídek brigády), Pelhřimov (333), Humpolec (154 nabídek práce) a Světlá nad Sázavou (39).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle novou brigádu.