Brigády Čejkovice

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Burger King D1 Loket hledá nový královský tým!
Ledeč nad Sázavou

Burger King | 22 000 Kč - 30 000 Kč

Doručovatel drobných balíčků Zásilkovny
Golčův Jeníkov

Petr Bruna

Doručovatel drobných balíčků Zásilkovny
Golčův Jeníkov

Petr Bruna | 1 000 Kč - 1 500 Kč

Brigádník (ž/m)
Caslav, Čáslav

Kaufland

Doručovatel novin v lokalitě Rybníček a okolí - Vyškov
Rybníček

První novinová společnost a.s.

Doručovatel drobných balíčků Zásilkovny
Golčův Jeníkov

Petr Bruna | 1 000 Kč - 1 500 Kč | Přidáno: 25. 9. 2022

Burger King D1 Loket hledá nový královský tým!
Ledeč nad Sázavou

Burger King | 22 000 Kč - 30 000 Kč | Přidáno: 16. 9. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Čejkovice

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 8 aktuálních nabídek brigád v regionu Čejkovice a jeho okolí.

Brigády - statistiky nově přidaných

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Čejkovice a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Čejkovice se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Čejkovice? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od Foxconn Technology CZ s.r.o. a poté KOVOLIS HEDVIKOV a.s., DAKO-CZ, a.s..

Čejkovice má 366 obyvatel.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Čejkovice se nachází Čáslav (1 356 nabídek brigády), Světlá nad Sázavou (838), Ledeč nad Sázavou (384) a Bludov (402).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.