Brigády Borotice

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Doručovatel novin s autem pro Sedlčany a okolí okr. Příbram
Sedlčany

První novinová společnost a.s.

Až 10.000 Kč Doručovatel novin s autem pro Prahu-západ
Mníšek pod Brdy

První novinová společnost a.s. | 6 000 Kč - 10 000 Kč

Doručovatel letáků v okrese Příbram
Obory

První novinová společnost a.s.

Doručovatel letáků v lokalitě Sedlčany - Příbram
Sedlčany

První novinová společnost a.s.

Doručovatel/ka letáků
Mníšek pod Brdy

HaTkom s.r.o.

Až 10.000 Kč Doručovatel novin s autem pro Prahu-západ
Mníšek pod Brdy

První novinová společnost a.s. | 6 000 Kč - 10 000 Kč | Přidáno: 25. 9. 2022

Lektor kroužku Veselá věda
Dobříš

Veselá věda z. ú. | 175 Kč - 325 Kč | Přidáno: 24. 9. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Borotice - nové příležitosti

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 15 aktuálních nabídek brigád v městě Borotice. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Statistiky nových nabídek brigád

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Borotice a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Borotice se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Borotice? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od Doosan Bobcat EMEA s.r.o. a poté JOB LEADER EUROPE s.r.o., ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Borotice má 427 obyvatel.

Sledujete nové brigády ve městě Borotice, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Dobříš (1 225 nabídek brigády), Sedlčany (177), Mníšek pod Brdy (1 414 nabídek práce) a Nový Knín (768).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.