Brigády Benešov nad Ploučnicí

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Řidič MKD
Jílové

DST s.r.o. | 35 000 Kč - 45 000 Kč | Přidáno: 13. 11. 2022

Ošetřovatel(ka) dojnic
Kámen

Monika Zemanová | 17 300 Kč - 25 000 Kč | Přidáno: 5. 11. 2022

Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Benešov nad Ploučnicí - nové příležitosti

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Benešov nad Ploučnicí a okolí. Systém během chvíle zobrazí 4 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Statistiky nových nabídek brigád

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Benešov nad Ploučnicí a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Benešov nad Ploučnicí se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Benešov nad Ploučnicí a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Krajská zdravotní, a.s., Grafton Recruitment, ManpowerGroup s.r.o..

Benešov nad Ploučnicí má 3 757 obyvatel.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Benešov nad Ploučnicí se nachází Děčín (1 246 nabídek brigády), Česká Kamenice (682), Jílové (1 356) a Kamenický Šenov (377).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.