Hledám práci v okruhu 15 km.

Nabídka práce Hlinka

Lesní dělník, kočí
Slezské Rudoltice

Jozef Hažík | 16 200 Kč | Přidáno: 9. 9. 2022

Všeobecná sestra s osvědčením
Město Albrechtice

Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace | 22 800 Kč - 34 320 Kč | Přidáno: 15. 6. 2022

Další nabídky práce >>>
OKOLÍ - Nabídka práce v okolních lokalitách

Nabídky práce v okolí města Hlinka

Hledáte práci nebo brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé volné pracovní pozice a častokrát poblíž vašeho bydliště.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Hlinka a okolí. Systém během chvíle zobrazí 11 aktuálních nabídek práce, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Statistiky nových nabídek práce

Každý den se ve vašem městě Hlinka a jeho okolí objevují nové nabídky práce. Přidaná pracovní místa za posledních 24 hodin: 0 nabídek práce, týden: 0 a měsíc: 0

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Hlinka a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: CS-CONT s.r.o., Česko-slezská výrobní, a.s., SANATORIUM EDEL s.r.o..

Ve městě Hlinka bydlí 178 lidí.

Sledujete nové nabídky práce ve městě Hlinka, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na nabídky práce i v okolních městech - v okolí najdete práci např. ve městěch Město Albrechtice (281 nabídek práce), Osoblaha (10), Třemešná (258) a Holčovice (98).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt práci.

Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce je dostupných ve městě Hlinka?

Aktuálně je ve městě Hlinka 11 nabídek práce na HitPrace.cz.

👉 Jaké firmy nabízejí nejvíce nabídek práce v Hlinka?

Aktuálně nejvíce nabídek práce nabízejí zaměstnavatelé: CS-CONT s.r.o., poté Česko-slezská výrobní, a.s. a SANATORIUM EDEL s.r.o..

👉 Jaké jsou nejoblíbenější pracovní pozice ve městě Hlinka?

Nejoblíbenější mezi zaměstnanci jsou profese: administrativa, řidič, úklid, brigáda, skladník, prodavačka, dělník, účetní a další.

Hlinka - Další nabídky práce

Nabídky práce: Hlinka