Nabídka práce Osoblaha

Svářeč ZK 135
Dívčí Hrad

Hofmann Wizard s.r.o. - Import | Přidáno: 28. 10. 2021

Rýsovač
Dívčí Hrad

ISMM & Jan Bacho a.s. | 23 000 Kč - 30 000 Kč | Přidáno: 12. 8. 2021

Obráběč kovů, obsluha CNC
Dívčí Hrad

ISMM & Jan Bacho a.s. | 170 Kč - 210 Kč | Přidáno: 12. 8. 2021

Úklidový pracovník - vyhrazeno pro OZP
Osoblaha

LEFOX, s.r.o. | 7 600 Kč - 8 600 Kč | Přidáno: 12. 8. 2021

Obsluha obráběcích CNC strojů - horizontář
Dívčí Hrad

ISMM & Jan Bacho a.s. | 30 000 Kč - 45 000 Kč | Přidáno: 12. 8. 2021

Další nabídky práce >>>
OKOLÍ - Nabídka práce v okolních lokalitách

Osoblaha - Zajímavé nabídky práce ve Vaší lokalitě

Hledáte práci nebo brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé volné pracovní pozice a častokrát poblíž vašeho bydliště.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít práci, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 15 aktuálních nabídek práce v městě Osoblaha. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Nově přidané nabídky práce

Volné pracovní nabídky se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Osoblaha a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových nabídek práce od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných nabídek za poslední týden. Ve vaší lokalitě Osoblaha se jedná o 0 pracovních pozic. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek práce.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Osoblaha a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: ISMM & Jan Bacho a.s., Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace, Hofmann Wizard s.r.o. - Import.

V současné době bydlí ve městě Osoblaha a jeho okolí 1 079 obyvatel.

Hledáte novou práci a ve městě Osoblaha se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Město Albrechtice (8 nabídek práce), Osoblaha (15), Třemešná (212) a Slezské Rudoltice (178).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt práci.

Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce je dostupných ve městě Osoblaha?

Aktuálně je ve městě Osoblaha 15 nabídek práce na HitPrace.cz.

👉 Jaké firmy nabízejí nejvíce nabídek práce v Osoblaha?

Aktuálně nejvíce nabídek práce nabízejí zaměstnavatelé: ISMM & Jan Bacho a.s., poté Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace a Hofmann Wizard s.r.o. - Import.

👉 Jaké jsou nejoblíbenější pracovní pozice ve městě Osoblaha?

Nejoblíbenější mezi zaměstnanci jsou profese: administrativa, řidič, úklid, brigáda, skladník, prodavačka, dělník, účetní a další.

Osoblaha - Další nabídky práce

Nabídky práce: Osoblaha