Nabídka práce Bohušov

Úklidový pracovník - vyhrazeno pro OZP
Osoblaha

Annonce | Přidáno: 22. 7. 2021

Další nabídky práce >>>
OKOLÍ - Nabídka práce v okolních lokalitách

Práce ve městě Bohušov - nová pracovní místa

Hledáte práci nebo brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé volné pracovní pozice a častokrát poblíž vašeho bydliště.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Bohušov a okolí. Systém během chvíle zobrazí 15 aktuálních nabídek práce, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Nově přidané nabídky práce

Volné pracovní nabídky se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Bohušov a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových nabídek práce od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných nabídek za poslední týden. Ve vaší lokalitě Bohušov se jedná o 1 pracovních pozic. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 1 nabídek práce.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Bohušov a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace, Annonce, Quanta Human Resources CZ s.r.o..

V současné době bydlí ve městě Bohušov a jeho okolí 371 obyvatel.

Sledujete nové nabídky práce ve městě Bohušov, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na nabídky práce i v okolních městech - v okolí najdete práci např. ve městěch Město Albrechtice (7 nabídek práce), Osoblaha (15), Třemešná (7) a Hošťálkovy (324).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle svoji práci snů.

Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce je dostupných ve městě Bohušov?

Aktuálně je ve městě Bohušov 15 nabídek práce na HitPrace.cz.

👉 Jaké firmy nabízejí nejvíce nabídek práce v Bohušov?

Aktuálně nejvíce nabídek práce nabízejí zaměstnavatelé: Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace, poté Annonce a Quanta Human Resources CZ s.r.o..

👉 Jaké jsou nejoblíbenější pracovní pozice ve městě Bohušov?

Nejoblíbenější mezi zaměstnanci jsou profese: administrativa, řidič, úklid, brigáda, skladník, prodavačka, dělník, účetní a další.