Hledám práci v okruhu 15 km.

Nabídka práce Dívčí Hrad

Lesní dělník, kočí
Slezské Rudoltice

Jozef Hažík | 16 200 Kč | Přidáno: 9. 9. 2022

Všeobecná zdravotní sestra
Holčovice

Psychiatrická nemocnice v Opavě | 40 000 Kč - 45 000 Kč | Přidáno: 27. 8. 2022

Všeobecná sestra s osvědčením
Město Albrechtice

Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace | 22 800 Kč - 34 320 Kč | Přidáno: 15. 6. 2022

Další nabídky práce >>>
OKOLÍ - Nabídka práce v okolních lokalitách

Dívčí Hrad - Zajímavé nabídky práce ve Vaší lokalitě

Hledáte práci nebo brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé volné pracovní pozice a častokrát poblíž vašeho bydliště.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít práci, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 13 aktuálních nabídek práce v městě Dívčí Hrad. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Nově přidané nabídky práce

Nové nabídky práce se každý den aktualizují. Ve městě Dívčí Hrad a jeho okolí přibylo za posledních 24 hodin 0 zajímavých pracovních příležitostí, které jsou Vám plně k dispozici. Za poslední týden přibylo 0 nabídek práce. Za poslední měsíc najdete na HitPrace.cz v okolí města Dívčí Hrad 0 nových nabídek práce.

Zajímají vás nabídky práce od největších zaměstnavatelů ve městě Dívčí Hrad? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od firem Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace a poté CS-CONT s.r.o., Krnovské opravny a strojírny s.r.o..

Ve městě Dívčí Hrad bydlí 305 lidí.

Doporučujeme se podívat na nabídky práce i v okolních městech - v okolí města Dívčí Hrad se nachází Město Albrechtice (287 nabídek práce), Osoblaha (11), Třemešná (264) a Holčovice (104).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle svoji práci snů.

Často kladené otázky

👉 Kolik nabídek práce je dostupných ve městě Dívčí Hrad?

Aktuálně je ve městě Dívčí Hrad 13 nabídek práce na HitPrace.cz.

👉 Jaké firmy nabízejí nejvíce nabídek práce v Dívčí Hrad?

Aktuálně nejvíce nabídek práce nabízejí zaměstnavatelé: Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace, poté CS-CONT s.r.o. a Krnovské opravny a strojírny s.r.o..

👉 Jaké jsou nejoblíbenější pracovní pozice ve městě Dívčí Hrad?

Nejoblíbenější mezi zaměstnanci jsou profese: administrativa, řidič, úklid, brigáda, skladník, prodavačka, dělník, účetní a další.

Dívčí Hrad - Další nabídky práce

Nabídky práce: Dívčí Hrad