Průmyslový Inženýr s AJ-i absolvent, až 80.000 Kč/měs #zUm4M

Vyškov

Náplň práce:
Bavilo by Vás navrhovat pracovní postupy, podílet se na jejich zlepšení a provádět školení operátorů? Pak se přidejte k našemu týmu a rozvíjejte se v oblasti průmyslového inženýrství! Hledáme šikovného kolegu/gyni, i absolventa, který se chce neustále zlepšovat a stát se součástí našeho přátelského kolektivu. Máte-li komunikativní znalost angličtiny a chtěl/a byste pracovat v přátelském prostředí, které se vyznačuje otevřeným a férovým přístupem, Pak se nám určitě ozvěte. Získáte spoustu benefitů, jako např. každoroční navyšování mzdy, příspěvky na sport a penzijko, nebo třeba maséra přímo na pracovišti.

Co Vás čeká:
Navrhování pracovních postupů pro operátory
Navrhování a dokumentování změn a úprav na výrobních linkách
Koordinace aktivit zlepšování procesů s interními i externími partnery
Zapojení do projektů zaměřených na využití strojů, spotřebního materiálu a snižování odpadu
Spolupráce na mezinárodním projektu s kolegy z Dánska a Francie

Místo výkonu práce je Vyškov, firma se nachází u dálničního sjezdu a 2 minuty od autobusové zastávky.

Nabízíme:
- Motivující platové ohodnocení ve výši 60 - 80 000 Kč s každoročním navýšením
- Flexibilní pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené pro plnohodnotný odpočinek
- Stravování v naší jídelně za pouhých 20 Kč, včetně snídaní a večeří
- Příměstské tábory pro děti zaměstnanců přímo v areálu firmy
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Různé příspěvky k životním a pracovním jubileím, narození dítěte, svatbě...
- Příspěvek na kulturní a sportovní aktivity pro zábavu a relaxaci
- Lekce angličtiny pro další rozvoj Vašich jazykových dovedností
- Maséra přímo v areálu firmy, abyste se mohli odreagovat a zrelaxovat
- Přátelský kolektiv a férové jednání
- Stabilní, čisté a moderní prostředí zavedené firmy

Požadujeme:
- Znalost výrobního prostředí, porozumění konstrukci strojů
- Dobré porozumění výrobním procesům a znalost nástrojů Lean a Six Sigma
- Komunikativní znalost angličtiny pro kontakt s kolegy v zahraničí

Detaily o pracovním místě:
Firma: INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Lokalita: Vyškov
Pracovní pozice: Průmyslový Inženýr s AJ-i absolvent, až 80.000 Kč/měs #zUm4M
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 60 000 Kč - 80 000 Kč
Nabídka přidána: 23. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Vyškov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Průmyslový Inženýr s AJ-i absolvent, až 80.000 Kč/měs #zUm4M ve městě Vyškov? Pošlete svůj životopis firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o. ještě dnes.