Poštovní doručovatel, Vyškov (náborový příspěvek 15 000,- Kč)

Vyškov

Informace
Každé ráno si připravíte dopisy, balíčky, letáky a nachystáte si je podle svého rajonu tak, aby se dobře doručovaly. Vydáte se na pochůzku, kde na vás čekají milí adresáti. Těm předáte zásilky a popřípadě poradíte, jaké další služby České pošty mohou využít. Po návratu předáte nedoručené zásilky a s čistou hlavou odcházíte domů.

Čím Vás odměníme:

Náborový příspěvek 15 000 Kč.

Přátelským kolektivem, který Vám pomůže nejen v začátcích.

Pracovní smlouvou na dobu určitou, zástup za dlouhodobou nemoc, poté možnost přestupu na neurčito.

Work-life balance.

Mentor/Buddy dle potřeby po celou dobu zaměstnání.

Stravenkami v hodnotě 100 Kč a možnost vstoupit do programu MultiSport.

Výhodami a slevami na produkty skupiny ČSOB.

Zvýhodněnými mobilními tarify pro vás a vaše blízké od společnosti T-Mobile.

Možností kariérního růstu.

Víme, že odpočinek je důležitý, proto u nás máme týden dovolené navíc.

Možností dalšího odpočinku v našich rekreačních zařízeních v České republice.

Příspěvek na penzijní připojištění, nebo životní pojištění.

A k tomu navíc příspěvek na rekreaci, nebo dětské tábory.

„Pojistka na blbost“ při výkonu povolání je u nás samozřejmostí.

Pracovní dobou po-pá (víkendy a svátky volné), pouze ranní směny.

Popis pracovní pozice:

Příprava poštovních zásilek a jejich doručování do firem a domácností.

Doručování s využitím služebního vozu, získáte praxi v řízení.

Uložení nedoručených zásilek na ukládacích poštách.

Výplata poštovních poukázek a důchodů.

Práce je vhodná pro všechny věkové skupiny.

Co byste měl mít?

Trestní bezúhonnost.

ŘP sk. B.

Příjemné vystupování, spolehlivost a pečlivost.

Základní znalost práce s počítačem.

Kontakt:

Klára OtevřelováTel: + 608Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, klikněte na tlačítko "Odpovědět" a vyplňte náš dotazník. Ozveme se Vám!

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.
Co od vás očekáváme

Co vám nabízíme

Detaily o pracovním místě:
Firma: Česká pošta, s.p.
Lokalita: Vyškov
Odvětví práce: Administrativa
Pracovní pozice: Poštovní doručovatel, Vyškov (náborový příspěvek 15 000,- Kč)
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 18. 4. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Odpovědět na inzerát    12 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Vyškov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Poštovní doručovatel, Vyškov (náborový příspěvek 15 000,- Kč) ve městě Vyškov? Pošlete svůj životopis firmě Česká pošta, s.p. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Vyškov - Administrativa