Zdravotní sestra do multidisciplinárního týmu (m/ž) - Česká Lípa a Nový Bor

Česká Lípa
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Vyšší odborné
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazekPracovní poměr - zkrácený úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Jiné výhody
  • Požadovaná dovednost:
    - Práce s PC - textový editor (Word)
    - Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
    - Práce s PC - plánovací software
    - Práce s PC - internet a elektronická pošta
    - Práce s PC - Windows
    - Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Nabízená mzda: 31 150 - 37 350 Kč/měsíc

Jsme Fokus Liberec o.p.s. - organizace, která od roku 1993 podporuje lidi s duševním onemocněním poskytováním sociálních služeb a jejich zaměstnáváním. Aktuálně hledáme do multidisciplinárního týmu kolegyni/kolegu na pozici zdravotní sestry/zdravotního bratra pro oblast Novoborsko a Českolipsko. Práce je vhodná pro všechny, kdo rádi pracují samostatně, nebojí se rozhodovat a jsou ochotni rozšiřovat své kompetence. Pracujeme s metodami zaměřenými na člověka, uplatňujeme principy recovery přístupu a metodu case managementu. Společnými silami řešíme nepříznivé zdravotní a sociální situace naších klientů v jejich přirozeném prostředí.
Popis pracovní pozice:
Zdravotní sestra/zdravotní bratr je součástí multidisciplinárního týmu, v rámci kterého dochází ke sdílené spolupráci v oblasti podpory osob s duševním onemocněním. Zdravotní sestra/zdravotní bratr sleduje a vyhodnocuje somatický a psychický stav klienta, individuálně plánuje péči, pravidelně konzultuje zdravotní stav klientů s týmem. Je v úzkém kontaktu s ambulantními i praktickými lékaři a s lůžkovými zdravotnickými zařízeními. Samostatně anebo ve spolupráci s týmem realizuje intervence v místě bydliště klienta.
Požadujeme:
- ukončené vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra, výhodou je ukončené specializační vzdělání v oboru Ošetřovatelská péče v psychiatrii nebo praxe na psychiatrických odděleních
- odborná způsobilost k výkonu příslušného zdravotnického povolání na území ČR v souladu s ustanovením § 5 zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění
- schopnost týmové práce, psychickou odolnost a schopnost reagovat na nestandardní situace, které práce s naší cílovou skupinou přináší
- samostatnost, převzetí zodpovědnosti, dobré komunikační dovednosti, empatii, pracovní nadšení
- lidský přístup ke klientům a schopnost dobré spolupráce s rodinou
- uživatelská znalost práce PC (Word, Excel, programy Google Workspace,Teams)
- otevřenost a ochota se vzdělávat v nových přístupech v rámci péče o duševní zdraví
- občanská a morální bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- očkování proti Hepatitidě typu B
- řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
- účast při vzniku zcela nové formy terénní mezioborové služby v Libereckém kraji
- smysluplnou práci v dobře komunikujícím týmu v málo hierarchickém prostředí
- propracovaný adaptační proces s plnou podporou odborné vedoucí týmu
- podporu v osobním rozvoji a vzdělávání, interní školení, workshopy, stáže a možnost profesního růstu - po zapracování zájemcům hradíme specializační vzdělávání v oboru psychiatrická sestra
- dobré pracovní zázemí (vybavená kancelář, služební notebook a mobil)
- stabilní a motivující platové ohodnocení (věrnostní příplatek za odpracované roky)
- 5 týdnů dovolené, 3 sick days, po dohodě možnost home office
- supervizní a metodickou podporu
- prostor pro kreativitu a využití Vašich silných stránek
- možnost podílet se na rozvoji organizace

Pracoviště: kancelář v České Lípě, lze využívat i kancelář v Novém Boru
Místo výkonu práce: Česká Lípa, Nový Bor (k dispozici je služební vůz)
Úvazek: 1,0 v případě zájmu se lze domluvit i na polovičním úvazku 0,5
Provoz: jednosměnný (40 hod / týdně), Po - Pa 8:00 - 16:30h
Možný nástupu: 1.04.2024 (po domluvě možné ihned)
Mzdové rozpětí: 31150 - 37350,-Kč měsíčně (1000,- Kč max. 4000,-Kč příplatek za praxi v oboru), po zaučení navýšení osobního ohodnocení 1000 - 3000,-Kč. Při práci pro organizaci 2 roky věrnostní příplatek ve výši 2000,- Kč a po dalších odpracovaných letech příplatky až do výše 10000,- Kč/měsíc.

CV a motivační dopis (uveďte vzdělání, vzdělávací kurzy, semináře, praxi) včetně dotazů zasílejte na e-mail . Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: FOKUS Liberec o.p.s.
Lokalita: Česká Lípa
Pracovní pozice: Zdravotní sestra do multidisciplinárního týmu (m/ž) - Česká Lípa a Nový Bor
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 31 150 Kč - 37 350 Kč
Nabídka přidána: 17. 12. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Česká Lípa - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Zdravotní sestra do multidisciplinárního týmu (m/ž) - Česká Lípa a Nový Bor ve městě Česká Lípa? Pošlete svůj životopis firmě FOKUS Liberec o.p.s. ještě dnes.