Zástupce vedoucí až 44.000 Kč

Broumov, okres Tachov, Broumov

O nás

Jsme prodejna s franchizou Travel Free s.r.o., která leží na hraničním přechodu Broumov – Mähring.

Aktuálně hledáme kolegu či kolegyni na pozici Zástupce vedoucí, který nám pomůže s dobrým chodem společnosti.

Náplň práce:

  • Vedení malého kolektivu pracovníků
  • Objednávání zboží – vyhodnocení prodejů a objednávek
  • Příjem zboží – vystavení příjemek a kontrola přijatých faktur
  • Práce v programu B.O.S.S. – praxe výhodou, není podmínkou
  • Práce s MS Office
  • Vyřizování e-mailů, komunikace s dodavateli
  • Vedení pokladního deníku

Co od Vás očekáváme:

  • Dobrá znalost v programu MS Office - Excel, Word
  • Zkušenost s Vedoucí pozicí
  • Bezúhonnost
  • Spolehlivost
  • Důslednost
  • Pracovní nasazení
  • Ochota učit se

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce v malém a příjemném kolektivu a příjemném prostředí
  • Pracovní doba - krátký / dlouhý týden 8:30 - 20:30
  • Nástup ihned
  • Závodní stravování

Oslovila Vás naše nabídka, splňujete požadavky pro tuto pozici a máte zájem stát se součástí našeho týmu? V tom případě neváhejte a zašlete nám Životopis skrze kontaktní formulář níže. Děkujeme!

Benefity

  • Zálohy ze mzdy
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: INTERPARK Broumov s.r.o.
Lokalita: Broumov
Pracovní pozice: Zástupce vedoucí až 44.000 Kč
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 42.000 – 44.000 Kč
Nabídka přidána: 16. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    23 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Zástupce vedoucí až 44.000 Kč ve městě Broumov? Pošlete svůj životopis firmě INTERPARK Broumov s.r.o. ještě dnes.