VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR

Chrášťany

Pro našeho klienta, společnost, která je globálním dodavatelem laboratorních přístrojů a zaměřuje se na výzkum, vývoj a výrobu vědeckých a laboratorních zařízení pro kapalinovou chromatografii. Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Vývojového konstruktéra, kterého by bavila práce v české technologické společnosti.

Náplň práce:

  • Navrhování a tvorba konstrukční dokumentace v SW Autodesk Inventor / Vault (modely, výkresy, kusovníky)
  • Vývojová spolupráce s ostatními členy oddělení konstrukce/vývoje
  • Optimalizace a analýza současných konstrukčních řešení
  • Návrh a vývoj technických řešení pro chemický průmysl
  • Výběr vhodných materiálů pro výrobu
  • Spolupráce s obchodním oddělením, oddělením zásobování a výrobou
  • Zpracování požadovaných změn do výkresové dokumentace
  • Zodpovědnost za konstrukční činnost

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání strojírenského směru, nebo SŠ vzdělání zaměřené na strojírenství spolu s víceletou praxí na pozici konstruktér
  • Zkušenost s CAD SW Autodesk Inventor + Vault, popř. jiným CAD programem
  • Znalost AJ výhodou
  • Samostatnost, pečlivost, důvěryhodnost a spolehlivost
  • Logické myšlení a schopnost řešit problémy
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr a dlouhodobou a stabilní spolupráci
  • Nadstandartní platové podmínky a pravidelný růst mzdy
  • Pracovní notebook + mobilní telefon
  • 13. Plat
  • Flexibilní pracovní doba
  • Dovolená 5 týdnů
  • Podíly ze zisku
  • Sickdays/zdravotní volno
  • Příspěvky na stravování
  • Účast na školeních a odborných seminářích
  • Možnost podílet se na rozvoji firmy
  • Místo výkonu práce v Chrašťanech

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Bakalářské

Požadované jazyky

  • Angličtina
    (aktivní)

Benefity

  • Sick days
  • 13. plat
  • Provize z prodeje
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Stravenkový paušál

Detaily o pracovním místě:
Firma: JISTU recruitment s.r.o.
Lokalita: Chrášťany
Pracovní pozice: VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 9. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Chrášťany - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR ve městě Chrášťany? Pošlete svůj životopis firmě JISTU recruitment s.r.o. ještě dnes.