Vývojová elektroinženýrka / Vývojový elektroinženýr Junior

Vimperk

O nás

Spoj začátek své kariéry ve špičkovém elektrotechnickém vývoji s životem v krásné jihočeské přírodě.

Naším klientem je významný technologický koncern, který je průkopníkem v budování bezpečnějšího a propojenějšího světa. Společnost vyvíjí a vyrábí prvotřídní řešení v oblasti testování a měření, technologických systémů, sítí a kybernetické bezpečnosti. Moderní závod v jižních Čechách je důležitou součástí mezinárodního koncernu, řadí se mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v regionu a poskytuje svým zaměstnancům nadstandardní zázemí.

Využij naplno přístup k nejnovějším technologiím, volný prostor pro tvůj rozvoj a vlastní nápady, který ti tato rodinná firma nabízí. A to vše v oblasti s dobrou infrastrukturou, na dosah od úchvatné přírody Šumavy a Rakouska.

Náplň práce:

  • Podílet se na vývoji nových zařízení a softwaru (nf-70GHz).
  • Analýza komplexních chyb v oblasti nf/hf/SW a návrh efektivních nápravných opatření.
  • Těsná spolupráce s R&D odděleními v zahraničí.
  • Technická podpora výrobní linky a hledání chyb na přístrojích.
  • Účast na zavádění nových inovativních technologií a produktů.
  • Aktivní komunikace s vývojem a technickou podporou v ostatních závodech.
  • Ověřování nových technologických postupů a materiálů, s využitím nejnovějších výsledků technického rozvoje a výzkumné činnosti v elektrotechnice.

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ nebo SŠ v elektrotechnickém oboru (sdělovací technika, komunikační technika a technologie, teorie měření obvodů apod.).
  • Zájem o hf oblast.
  • Aktivní komunikace v angličtině.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 5 týdnů dovolené a další volno navíc s náhradou mzdy
  • Vlastní firemní restaurace s dotovanými cenami (snídaně, obědy, večeře)
  • Pružné rozvržení pracovní doby
  • Možnost práce z domova
  • Možnost získání pracovních zkušeností v zahraničí
  • Zvýhodněné firemní půjčky pro realizaci vlastního bydlení
  • Možnost využití firemních startovacích bytů
  • Množství zaměstnaneckých výhod a slev
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • Odměny za zlepšovací návrhy
  • Odměna za pracovní věrnost
  • Příspěvek na dopravu
  • Pestrá nabídka vzdělávacích programů
  • Volno při dálkovém studiu
  • Příspěvek na odborné vzdělávání
  • Finanční podpora jazykových kurzů
  • Stipendijní programy pro studenty VŠ

Benefity

  • Sickdays
  • Studijní volno
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Firemní školka
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: mBlue Czech, s.r.o.
Lokalita: Vimperk
Pracovní pozice: Vývojová elektroinženýrka / Vývojový elektroinženýr Junior
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 60.000 – 70.000 Kč
Nabídka přidána: 15. 6. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vývojová elektroinženýrka / Vývojový elektroinženýr Junior ve městě Vimperk? Pošlete svůj životopis firmě mBlue Czech, s.r.o. ještě dnes.