Výrobní technik na provoz montáží

Turnov

O nás

TREVOS, a. s. je renomovaná česká firma s více jak pětadvacetiletou tradicí ve výrobě průmyslových svítidel. Díky dlouholeté zkušenosti dnes realizuje a nabízí široký sortiment průmyslových svítidel, jejichž výzkum a vývoj je založen na vlastních odborných znalostech a chráněném know-how.

Na tuzemském trhu je společnost Trevos největším výrobcem průmyslových svítidel a s celkovým počtem téměř 250 zaměstnanců se řadí mezi významné zaměstnavatele v regionu.

Kromě významného podílu na domácím trhu je společnost velmi aktivní v oblasti exportu. Své produkty úspěšně vyváží do více než 60 zemí světa.

Svůj podíl na trhu osvětlovací techniky společnost získala především uplatňováním výsledků vlastního výzkumu a vývoje ve výrobě inovativních modelů svítidel, investicí do kvalitních termoplastických materiálů a elektro komponentů.

Náplň práce:

  • Kontrola prvních svítidel na výrobních linkách dle kusovníku a výrobní zakázky
  • Výroba vzorkových svítidel a jejich funkčnost dle KP B,C
  • Spolupráce se směnovým mistrem a koordinátorem výroby
  • Technická podpora pro výrobní linky
  • Vedení evidence o provedených zkouškách
  • Nastavování elektronických komponentů na PC

Co od Vás očekáváme:

  • Vyučení (elektrotechnické zaměření výhodou)
  • Pečlivost a manuální zručnost
  • Vhodné i pro absolventy
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí české stabilní výrobní společnosti
  • Dotované stravování v podnikové jídelně
  • Benefitní karty (po 6 měsících)
  • Příspěvek na penzijní pojištění (po 6 měsících)
  • Dovolená 25 dní

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: TREVOS, a.s.
Lokalita: Turnov
Pracovní pozice: Výrobní technik na provoz montáží
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 18. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Turnov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Výrobní technik na provoz montáží ve městě Turnov? Pošlete svůj životopis firmě TREVOS, a.s. ještě dnes.