Výrobní inženýr - engineer (M/Ž) - atrakt. mzda, bonusy, benefity, náborový příspěvek, pružná pracovní doba!

Klášterec nad Ohří

Nabídka:

Požadavky: Do naší společnost hledáme Výrobního inženýra - Engineer. Jsme mezinárodní společnost, která se zabývá výrobou filtrů, zahrnující vzduchové, kapalinové a filtry pro speciální technologie. Dále se zaměřujeme na výrobu filtračních zařízení a technologií, které přispívají k udržení čistého ovzduší jak ve výrobních závodech, tak i v odvětvích jako jsou letecké technologie, potravinářský průmysl, automobilový průmysl a další.

Co Vám můžeme nabídnout:

   •  Komfortní pracovní prostředí

   •  Pružná pracovní doba

   •  Čtvrtletní bonusové odměny

   •  Možnost absolvovat kurzy anglického jazyka

   •  Atraktivní mzdové ohodnocení

   •  Příspěvek na dojíždění podle vzdálenosti nebo svozová doprava

   •  Možnost penzijního připojištění

   •  Hrazené stravování v podobě stravenek

   •  25 dní dovolené

   •  Zaměstnanecký telefonní tarif

   •  Motivační odměny za přínosné návrhy na zlepšení

   •  Firemní akce

   •  Možnost osobního rozvoje

Náplň práce:

   •  Koordinace a spolupráce při zavádění nových projektů do výroby napříč celou firmou

   •  Správa přidělených projektů s důrazem na splnění technických cílů (včetně vedení dokumentace, správy rozpočtu a pravidelného reportování stavu projektů)

   •  Optimalizace technologických procesů a odpovědnost za výrobní technologie a linky (včetně lisování plastů na vstřikolisích a montážních stanicích finálních výrobků)

   •  Realizace nových produktů podle postupů APQP / APD a vytváření FMEA a vývojových diagramů

   •  Úzká spolupráce s týmem v Belgii

Požadujeme:

   •  Absolvované středoškolské vzdělání v technickém oboru nebo vyšší

   •  Minimálně 3 roky praxe na technické pozici nebo jako průmyslový inženýr

   •  Zkušenost s práce na počítači v prostředí MS Office

   •  Komunikativní úroveň anglického jazyka

   •  Spolehlivost a proaktivní přístup

Neváhejte nám zaslat Váš životopis!!

Detaily o pracovním místě:
Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Lokalita: Klášterec nad Ohří
Pracovní pozice: Výrobní inženýr - engineer (M/Ž) - atrakt. mzda, bonusy, benefity, náborový příspěvek, pružná pracovní doba!
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 23. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Klášterec nad Ohří - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Výrobní inženýr - engineer (M/Ž) - atrakt. mzda, bonusy, benefity, náborový příspěvek, pružná pracovní doba! ve městě Klášterec nad Ohří? Pošlete svůj životopis firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o. ještě dnes.