Výrobní dělník - mzda až 34.700,- Kč čistého + ubytování

České Budějovice

Hledáte práci s ubytováním a možností naučit se více? Pokud ano, tak neváhejte a přidejte se k výrobě chladící techniky!

Místo výkonu práce: okres Český Krumlov - možnost ubytování!

Pracovní náplň:

- Montáž lednic a mrazáku

- Manuální práce

Nabídka: - Měsíční mzdu od 30.700,- Kč do 34.700,- Kč čistého vč. diet a prémií dle zkušeností

- Měsíční osobní ohodnocení

- Prémie za docházku až 2.000,- Kč

- Prémie za kvalitu práce až 2.000,- Kč

- Denní diety ve výši 333,- Kč

- Příplatek za odpolední směny

- Zajištěné ubytování s příspěvkem

- 25 dní dovolené

- Dvousměnný provoz

- Možnost přesčasů

- Možnost dalšího zaučení v případě zájmu o profesi: elektromechanik, svářeč, řidič VZV, dále letování, pájení...

- Možnost týdenních záloh

- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

- Hlavní pracovní poměr, dlouhodobá spolupráce

- Možnost kariérního a mzdového růstu

- Odměna za doporučení zaměstnance až 5 000,- Kč

Požadavky: - Profesní životopis

- Dobrý zrak

- Manuální zručnost

Detaily o pracovním místě:
Firma: Personal fabric - agentura práce a.s.
Lokalita: České Budějovice
Pracovní pozice: Výrobní dělník - mzda až 34.700,- Kč čistého + ubytování
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28 000 Kč - 38 000 Kč
Nabídka přidána: 7. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
České Budějovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Výrobní dělník - mzda až 34.700,- Kč čistého + ubytování ve městě České Budějovice? Pošlete svůj životopis firmě Personal fabric - agentura práce a.s. ještě dnes.