*Všeobecná zdravotní sestra

Žďár nad Sázavou
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Jiné výhody (Sick days, příspěvek na stravování, výhodný zaměstnanecký mobilní tarif )
  • Nabízená mzda: 13 800 - 20 800 Kč/měsíc

Požadavky:
- pečlivost, odpovědnost, odborné znalosti, pozitivní a empatický přístup k pacientům, komunikační schopnosti, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost (očkování proti žloutence typu B)
Nabízíme:
- smysluplnou práci
- poloviční úvazek
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojišťění
- výhodný zaměstnanecký mobilní tarif
- plat dle tabulek a odpracované praxe.
- 25 dní dovolené,
- 3 sick days
Náplň práce: - péče o seniory v domácím prostředí
První kontakt:
- telefonicky Po-Pá
- e-mailem
- osobně Sociální služby města Žďár nad Sáz., Domácí péče, Libušínská 13, 591 01 Žďár nad Sázavou
Životopis a motivační dopis zaslat do 30.4.2024
Kontaktní osoba: Ivana Havlíková, vedoucí Domácí péče
Telefon:

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Sociální služby města Žďár nad Sázavou
Lokalita: Žďár nad Sázavou
Pracovní pozice: *Všeobecná zdravotní sestra
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 13 800 Kč - 20 800 Kč
Nabídka přidána: 16. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    34 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Žďár nad Sázavou - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici *Všeobecná zdravotní sestra ve městě Žďár nad Sázavou? Pošlete svůj životopis firmě Sociální služby města Žďár nad Sázavou ještě dnes.