Lakýrník s ubytováním IHNED, Od 25 000,- Kč

Žďár nad Sázavou

Lakýrník - Žďár nad Sázavou - HPP - od 25 000,- Kč + velké bonusy - Možnost ubytování

Náborový příspěvek 10 000,- Kč

Pracovní náplň :

  • Lakování mokrou metodou

Požadavky :
  • praxe v oboru
  • vyučení výhodou
  • dobrý zdravotní stav
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme :
  • práci na HPP
  • hrubá mzdu od 25 000,- Kč
  • osobní ohodnocení podle výkonu v práci až 1620,- Kč
  • výborné finanční bonusy / příplatky dle ZP
  • 25 dní dovolené
  • zázemí moderní a velké společnosti
  • možnosti kariérního růstu
  • možnost ubytování

V případě zájmu o uvedenou pozici pošlete svůj životopis na e-mail

nebo volejte do naší pobočky na tel.+ 788

Budeme se těšit na případnou spolupráci !

Team ARWA

Detaily o pracovním místě:
Firma: ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Lokalita: Žďár nad Sázavou
Pracovní pozice: Lakýrník s ubytováním IHNED, Od 25 000,- Kč
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    41 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Žďár nad Sázavou - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Lakýrník s ubytováním IHNED, Od 25 000,- Kč ve městě Žďár nad Sázavou? Pošlete svůj životopis firmě ARWA Personaldienstleistungen s.r.o ještě dnes.