Vedoucí údržby ve výrobní společnosti

Hradec Králové

Informace
Dobře zavedená a stabilní výrobní společnost v okrese Hradec Králové hledá do svého týmu odborníka na pozici Vedoucího údržby.

Požadavky:

• SŠ/VŠ technického vzdělání

• min. 3 roky praxe na pozici vedoucího údržby

• znalost prostředí výrobní společnosti

• komunikativní znalost angličtiny podmínkou

• vyhláška č. 50/1978 Sb. § 6

• dobré organizační a vyjednávací schopnosti

• uživatelská znalost práce na PC

• technický typ

• řidičský průkaz sk. B

Pracovní náplň:

• komplexní řízení týmu údržby výrobního závodu

• jednání s externími dodavateli

• vedení výběrových řízení na nové dodavatele

• spolupráce na projektech pro optimalizaci procesů a zvýšení efektivity výroby

• účast na plánovaných projektech nákupu nových technologií

• spolupodílení se na realizaci investic

• rozpočtování a správa zdrojů pro údržbu

• zodpovědnost za technický stav provozu a budov

Nabízíme:

• zajímavá práce

• pozitivní pracovní atmosféra

• zázemí stabilní společnosti

• odpovídající mzdové ohodnocení

• balíček zaměstnaneckých benefitů

• firemní vzdělávání

• služební automobil

• možnost seberealizace a odborného růstu

• perspektiva dlouhodobé spolupráce
Co od vás očekáváme

Co vám nabízíme

Detaily o pracovním místě:
Firma: ADECCO spol. s r.o.
Lokalita: Hradec Králové
Odvětví práce: Management
Pracovní pozice: Vedoucí údržby ve výrobní společnosti
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 9. 5. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Odpovědět na inzerát    27 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí údržby ve výrobní společnosti ve městě Hradec Králové? Pošlete svůj životopis firmě ADECCO spol. s r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Hradec Králové - Management