Vedoucí provozu na HPP - Kopřivnice - dlouhodobá spolupráce a bonusy

Kopřivnice

Hledáme spolehlivého, časově flexibilního kolegu/kolegyni se zkušenostmi s úklidem, vedení skladových zásob a s prací s lidmi.

Směnový/vá vedoucí

Místo pracoviště: Kopřivnice - Tatra

Náplň práce: vedení a koordinace úklidové skupiny, kontrolní činnost a další. Pracovní pozice je kumulovaná, jedná se částečně o administrativní činnost kumulovaná s manuálním úklidem.

Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B, - uživatelská znalost PC, - samostatný aktivní přístup k výkonu práce, - časovou flexibilitu, - zodpovědnost

Směnnost: dvousměnný provoz (R/O) - ranní od 6 hod, odpolední do 20 hod.

Nabízíme:

  • Nástupní plat: 21 500 + prémie: 0 - 5 tis./měs.
  • Práci na HPP, možnost dlouhodobé spolupráce
  • mobilní telefon,
  • služební vozidlo,
  • notebook,
  • zvýhodněný mobilní tarif, včetně rodinných příslušníků,
  • stravenky,
  • multisport card, aj.

Nástup: možný ihned

Pakliže Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete nám Váš profesní CV.

Předem děkujeme za Vaše reakce.

Detaily o pracovním místě:
Firma: TSC Cleaning, a.s.
Lokalita: Kopřivnice
Pracovní pozice: Vedoucí provozu na HPP - Kopřivnice - dlouhodobá spolupráce a bonusy
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 27. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    84 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí provozu na HPP - Kopřivnice - dlouhodobá spolupráce a bonusy ve městě Kopřivnice? Pošlete svůj životopis firmě TSC Cleaning, a.s. ještě dnes.