Vedoucí Oddělení komunálních služeb MěÚ Tišnov

Tišnov

Vedoucí Oddělení komunálních
služeb

Odboru správy majetku a komunálních služeb

na dobu neurčitou

Popis pracovní pozice:

Vedení
týmu pracovníků v rámci oddělení a úklidu a údržby venkovních prostor města,

zajišťování
a odpovědnost za údržbu veřejného prostranství, komunikací, technického
vybavení     a dalších činností,

  • zajišťování a odpovědnost za hospodaření
    s lesy v majetku města.

Požadavky:

  • VŠ vzdělání,
  • znalosti
    a zkušenosti v oboru výhodou,
  • znalost
    zákonů ve veřejné správě vítána (zejména zákon č. 128/2000 Sb., o obcích),
  • dobrá
    uživatelská znalost práce s PC,
  • řidičský
    průkaz sk. B,
  • morální
    bezúhonnost,
  • organizační
    a řídící schopnosti podmínkou,
  • komunikativnost,
    samostatnost, schopnost jednat s lidmi, loajálnost a časová flexibilita,
    důslednost.

Nástup dle dohody. Platové podmínky se
řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve
veřejných službách a správě, v platném znění,
platová třída 10. Příplatek za vedení.             Po zapracování osobní příplatek.

Mezi zaměstnanecké benefity patří: 5
týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, příspěvek na
penzijní připojištění, 4 dny placeného indispozičního volna a program Benefit
plus.

ZÁJEMCI
SE MOHOU PŘIHLÁSIT DO 12. 6. 2024

- písemně na adresu: MěÚ Tišnov, nám.
Míru 111, 666 01  TIŠNOV nebo

- písemně na podatelnu MěÚ Tišnov do 12.
6. 2024 – do 17:00 hod.,

a to v zalepené obálce
s textem: „VŘ – vedoucí Odd. komunálních
služeb – NEOTVÍRAT“.

- V přihlášce uveďte mimo jiné: jméno, příjmení,
titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo
OP, datum, podpis a telefonní spojení.

 - K přihlášce
připojte strukturovaný životopis, motivační dopis, prohlášení o
bezúhonnosti, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

 - Před
uzavřením pracovní smlouvy doloží vybraný uchazeč originál výpisu
z evidence Rejstříku trestů

ne starší 3 měsíce a originál dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými
náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být
zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o nabízené pracovní místo.

Informace
o náležitostech zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.tisnov.cz
v sekci Úřad/ Ochrana os. údajů (GDPR)/obecné informace.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo
zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Město Tišnov
Lokalita: Tišnov
Pracovní pozice: Vedoucí Oddělení komunálních služeb MěÚ Tišnov
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 22. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    42 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí Oddělení komunálních služeb MěÚ Tišnov ve městě Tišnov? Pošlete svůj životopis firmě Město Tišnov ještě dnes.