Vedoucí oddělení IT

Ostrava-město, Ostrava
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: ÚSV s maturitou
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Jiné výhody (sick days, mobil a PC nebo notebook i k soukromému použití, aj.)
  • Nabízená mzda: 25 000 - 50 000 Kč/měsíc

1. kontakt e-mailem:

Baví Vás práce s lidmi?
Baví Vás obor IT?
Jste komunikativní a cílevědomá(ý)

Společnost Scenario s.r.o. se řadí k TOP společnostem na trhu v oblasti informačních technologií s přibližně 40ti zaměstnanci. Svými produkty a službami pokrývá území celé ČR a slaví 10 let svého působení. Právě nyní rozšiřujeme obchodní tým o další kolegy.
Zákazníci jsou výhradně komerční firmy, státní správa a samospráva.

Pro lidi, kteří nehledají stereotyp a chtějí být kreativní a svobodní k cestě za svým úspěchem nabízíme tzv. "Svobodu v práci" - zaměstnanec může rozhodovat o tom, kde, kdy, s kým a na jakém projektu budou pracovat, pokud to pro výkon dané profese bude účelné.

Náplň práce:
- vedení menšího kolektivu obchodních a produktových manažerů
- vedení vlastní obchodní nebo produktové agendy

Požadujeme:
- aktivní přístup ke svěřeným úkolům
- komunikativnost a velmi dobré vyjadřovací schopnosti
- zkušenost s obchodem nebo znalosti IT

Co nabízíme?:
- Zajímavý plat a bonusy/provize na základě motivační složky
- Vstřícný kolektiv kolegů se smyslem pro humor
- Práci na hlavní pracovní poměr
- Flexibilní pracovní dobu
- Pracovní dny pondělí až pátek
- Volné víkendy a svátky
- Po nástupu zaškolení formou výukových materiálů (včetně video návodů) s podporou zkušených kolegů (Adaptační program)
- Pravidelná školení a možnost dalšího vzdělávání
- Mobil a PC či notebook i k soukromému použití
- Sick days
- Po zapracování možnost Home Office
- Firemní a týmové akce
- Výbornou italskou kávu
- Výborná dostupnost MHD a možnost parkování

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na . Určitě Vás budeme kontaktovat.
Těší se Vás budoucí kolegové.

Společnost Scenario s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost Scenario s.r.o., zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Scenario s.r.o.
Lokalita: Ostrava
Pracovní pozice: Vedoucí oddělení IT
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 Kč - 50 000 Kč
Nabídka přidána: 1. 6. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí oddělení IT ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě Scenario s.r.o. ještě dnes.