Vedoucí odboru výstavby

Plzeň-město, Starý Plzenec
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízená mzda: 23 390 - 37 170 Kč/měsíc

MĚSTO STARÝ PLZENEC
MĚSTSKÝ ÚŘAD STARÝ PLZENEC
Tajemník
SMETANOVA 932, 332 02 STARÝ PLZENEC

Č. j.: 546/2024/MěÚSP
Datum: 11.03.2024

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

Vyhlašuji

v ý b ě r o v é ř í z e n í

na obsazení funkce vedoucí odboru výstavby.

Náplň práce: výkon odborných agend na úseku územního a stavebního řízení v souladu se zákonem č. 283/2021 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších novel a vedení odboru výstavby v rozsahu své působnosti.

Místo výkonu práce: území města Starého Plzence

Platová třída odpovídající druhu práce: 10. - 11. (dle dosaženého vzdělání)

Předpoklady pro vznik pracovního poměru: (dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávních celků, ve znění pozdějších předpisů)

- státní občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR,
- dosažení věku 18 let,
- způsobilost k právním úkonům,
- bezúhonnost ve smyslu ustanovení § 4 odst. 2 zákona č. 312/2002 Sb.,
- ovládání jednacího jazyka,
- splnění předpokladů dle zákona č. 451/1991 Sb., kterým se stanoví některé další předpoklady pro výkon některých funkcí ve státních orgánech a organizacích České a Slovenské Federativní republiky, České republiky a Slovenské republiky, ve znění pozdějších předpisů.

Požadavky na uchazeče:

- vzdělání a splnění kvalifikačních požadavků dle § 30a zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon
- znalost dané problematiky, praxe v oboru,
- schopnost samostatné práce, aktivní přístup k řešení problémů,
- zkušenosti s vedením kolektivu a praxe ve vedoucí funkci výhodou,
- přesnost, pečlivost, spolehlivost a kreativita,
- znalost práce na PC - MS Office,
- řidičský průkaz skupiny "B" a výhodou praxe ve veřejné správě,

Nezbytné náležitosti písemné přihlášky uchazeče:

- jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost a místo trvalého pobytu,
- číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana,
- datum a vlastnoruční podpis.

K přihlášce budou připojeny doklady:

- strukturovaný životopis, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností, včetně telefonického a e-mailového kontaktu,
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než tři měsíce,
- úředně ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
- další doklady, které se týkají odborné způsobilosti uchazeče
- koncepce řízení odboru (v rozsahu jedné stránky A4)
- doklad o splnění předpokladů dle zákona č. 451/1991 Sb. (čestné prohlášení a lustrační osvědčení) - netýká se osob narozených po 01.12.1971.

Případné podrobnější informace poskytne tajemník městského úřadu Ing. Radek Hroch, telefon: , e-mail:

Předpokládaný termín nástupu do funkce: květen 2024 nebo podle dohody - pracovní poměr na dobu neurčitou

Písemnou přihlášku s požadovanými doklady lze

- zaslat poštou na adresu: Městský úřad Starý Plzenec, Smetanova 932, 332 02 Starý Plzenec,

- doručit osobně do podatelen Městského úřadu Starý Plzenec v budovách úřadu na Masarykově náměstí čp.121 nebo ve Smetanově ulici čp. 932

nejpozději do 15. dubna 2024 do 10,00 hod.

Nevyžádané doklady s osobními údaji budou po ukončení výběrového řízení skartovány, pokud si je uchazeč nevyzvedne osobně, nebo požádá o jejich vrácení poštou do 14 dnů od skončení výběrového řízení.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů nebo toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu zrušit.

Uchazeči splňující požadavky budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Zaměstnanecké výhody: plat dle započitatelné praxe + příplatek za vedení + osobní ohodnocení + zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, stravenky, flexi pass, …).

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Město Starý Plzenec
Lokalita: Starý Plzenec
Pracovní pozice: Vedoucí odboru výstavby
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 23 390 Kč - 37 170 Kč
Nabídka přidána: 15. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Starý Plzenec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí odboru výstavby ve městě Starý Plzenec? Pošlete svůj životopis firmě Město Starý Plzenec ještě dnes.