Vedoucí odboru ekonomického měastského úřadu Štětí

Litoměřice, Štětí
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: VŠ magisterské
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízená mzda: 35 000 - 55 000 Kč/měsíc

Stručná náplň pozice:
- řízení činností a procesů odboru ekonomického, zabezpečení finančního hospodaření města dle zákona č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, ve znění pozdějších předpisů;
- příprava, sestavení a úpravy rozpočtu města, včetně kontroly hospodaření.

Předpoklady pro vznik pracovního poměru vedoucího úředníka:
vedoucím úředníkem se může stát fyzická osoba, která:
- je státním občanem České republiky, případně fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt;
- dosáhla věku 18 let, je svéprávná, je bezúhonná;
- ovládá jednací jazyk a splňuje další podmínky pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem;
- splňuje předpoklady podle zákona č. 451/1991 Sb., Zákon, kterým se stanoví některé další předpoklady pro výkon některých funkcí ve státních orgánech a organizacích České a Slovenské Federativní Republiky, České republiky a Slovenské republiky, ve znění pozdějších předpisů (skutečnosti podle § 2 dokládá způsobem podle § 4 - nevztahuje se na osoby narozené po 1. prosinci 1971).
Zaměstnanecké výhody : 25 dní dovolené, stravenky, sick days, penzijní připojištění, Cafeteria

Požadavky na uchazeče:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu, zaměření na ekonomiku, finance, účetnictví, veřejnou správu výhodou;
- praxe v oblasti účetnictví, financí, rozpočtování;
- znalost rozpočtových pravidel a účetnictví územně samosprávných celků výhodou;
- manažerské, komunikační, organizační a rozhodovací schopnosti;
- řidičské oprávnění skupiny "B";
- praxe na vedoucí pozici výhodou;
- zvláštní odborná způsobilost podle vyhlášky č. 512/2002 Sb., v platném znění výhodou.
Písemná přihláška uchazeče musí obsahovat:
- jméno, příjmení a titul;
- datum a místo narození, státní příslušnost;
- číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana;
- místo trvalého pobytu;
- datum a podpis;
- kontaktní spojení.
K přihlášce připojte tyto doklady:
- ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání;
- životopis, ve kterém uveďte údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností;
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců (originál, nebo ověřená kopie);
- případné další doklady prokazující odborné znalosti a dovednosti;
- osvědčení dle zákona č. 451/1991 Sb. v platném znění a čestné prohlášení dle ust. § 2 odst. 1 písm. d) až h) tohoto zákona (neprokazují osoby narozené po 1. prosinci 1971);
- stručný motivační dopis.
Předpokládaný termín nástupu: 01.05.2024, následně dohodou.
Místo výkonu práce: město Štětí
Pracovní poměr: na dobu neurčitou
Platové zařazení: dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě ve znění pozdějších předpisů - platová třída 11.
lhůta pro doručení přihlášek: do 19.04.2024 na adresu: Městský úřad Štětí, k rukám tajemníka MěÚ Štětí, Mírové náměstí 163, 411 08 Štětí.
Obálku označte: "VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - VEDOUCÍ OE - NEOTVÍRAT".

Přihlášku se stejným označením obálky je možné doručit osobně do podatelny Městského úřadu Štětí, Mírové náměstí 163, do 19.04.2024 do 11:00 hodin.

Bližší informace k pracovní pozici: Ing. Ladislav Balatý (, tel: )
Václava Tlustá (, tel : )
Jak se přihlásit do výběrového řízení, co a jak doložit, najdete kompletně na www.steti.cz.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Město Štětí
Lokalita: Štětí
Pracovní pozice: Vedoucí odboru ekonomického měastského úřadu Štětí
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 55 000 Kč
Nabídka přidána: 6. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    14 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Štětí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí odboru ekonomického měastského úřadu Štětí ve městě Štětí? Pošlete svůj životopis firmě Město Štětí ještě dnes.