Vedoucí obchodních aktivit

Ostrava

Pro našeho klienta, hledáme člověka, který bude řídit obchodní aktivity (nákup i prodej) v menší rodinné firmě v Ostravě. Pokud již máte zkušenosti s B2B obchodem a máte potenciál řídit celý obchodní proces, čtěte dál:

co vás čeká:

  • každodenní řízení obchodních aktivit
  • udržování a rozvoj dodavatelů i odběratelů
  • řízení a zvyšování efektivity obchodu
  • spolupráce s provozem, logistikou i vedením

co vám nabídneme:

  • stabilní práce a motivující odměna
  • osobní automobil i pro soukromé účely
  • smysluplná práce
  • příspěvky na stravování a penzijní připojištění
  • mobilní telefon

co od vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v obchodu B2B
  • samostatnost a proaktivita
  • orientace na cíl
  • angličtina na komunikativní úrovni

jak se přihlásit:

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Petra Herman
kontakt uvedený v inzerci www.jenprace.cz

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Randstad HR Solutions s.r.o.
Lokalita: Ostrava
Pracovní pozice: Vedoucí obchodních aktivit
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 15. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí obchodních aktivit ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě Randstad HR Solutions s.r.o. ještě dnes.