Vedoucí kvalitář/ka

Kutná Hora, Zbraslavice
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Vyšší odborné
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Dovolená navíc
    - Jiné výhody
  • Jazyky:
    - Angličtina - Aktivní (výhodou)
    - Němčina - Aktivní (výhodou )
  • Nabízená mzda: 50 000 - 50 000 Kč/měsíc

Pracovní náplň:
" zodpovědnost za řízení systému kvality ve společnosti,
" řízení dokumentace kvality (ISO 9001:2015, ISO 14001:2015),
" zodpovědnost za plánování a průběh auditů kvality,
" aktivní komunikace s odběrateli a dodavateli,
" vedení evidence dokumentů z provedených auditů odběratelů,
" řešení reklamací.

Požadujeme:
" SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření (strojírenství výhodou),
" znalost norem ISO,
" znalost měřících a kontrolních postupů,
" pečlivost a zodpovědnost,
" organizační dovednosti,
" předchozí praxe na obdobné pracovní pozici alespoň 1 rok,
" pokročilá znalost AJ, znalost NJ výhodou.

Co můžeme nabídnout:
" zaškolení zkušenými kolegy,
" příjemný, mladý pracovní kolektiv,
" výše platu min. 50.000 Kč, dle předchozích pracovních zkušeností,
" firemní benefity zahrnující 22 dní dovolené, stravenky v hodnotě 118 Kč/odpracovaný den, příspěvek na penzijní/životní pojištění ve výši 300 Kč/měsíc, příspěvek na dopravu, odměny 2.000 Kč/měsíc, odměny za odpracované roky a k životním jubileím, flexibilní pracovní doba, mobilní telefon, vzdělávací kurzy, firemní akce, aj.

V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v 8:00 - 15:00 hodin.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: CHARVÁT Group s.r.o.
Lokalita: Zbraslavice
Pracovní pozice: Vedoucí kvalitář/ka
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50 000 Kč - 50 000 Kč
Nabídka přidána: 25. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    20 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí kvalitář/ka ve městě Zbraslavice? Pošlete svůj životopis firmě CHARVÁT Group s.r.o. ještě dnes.