VEDOUCÍ FINANČNÍHO ODBORU

Unhošť

Zákonná kritéria pro jmenování vedoucího úředníka:

Vedoucím úředníkem se může stát fyzická osoba, která:

  • Splňuje předpoklady podle § 4 zák. 312/2002 Sb., v platném znění,
  • Je státním občanem České republiky, popř. cizím státním občanem, který má v ČR trvalý pobyt a dosáhla věku 18 let,
  • Je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná,
  • Ovládá jednací jazyk.

Náplň práce:

  • Samostatné účtování na uceleném úseku účetnictví + řízení finančního odboru v celém rozsahu jeho působnosti,
  • Komplexní zajišťování finančního hospodaření města,
  • Výkon finanční kontroly,
  • Evidence majetku města,
  • Zpracování podkladů a ekonomických analýz pro rozhodování rady města, zastupitelstva města a dalších orgánů města,
  • Správa místních poplatků,
  • Administrace dotací.

Požadavky:

  • Vzdělání: vysokoškolské, případně vyšší odborné, ekonomického směru, ekonomická a účetní praxe min.3 roky, vysokoškolské vzdělání jiného směru s minimálně 5letou praxí v účetnictví,
  • Velmi dobrá znalost právních předpisů z oblasti účetnictví včetně zákona o dani z přidané hodnoty, rozpočtových pravidel územních samosprávných celků, ekonomické vazby zřizovatele s příspěvkovými organizacemi,
  • Znalost příslušné legislativy, zásad a organizace veřejné správy,
  • Manažerské a komunikační schopnosti, umění jednat s lidmi,
  • Schopnost rychlé orientace v nové problematice,
  • Časová flexibilita a vysoké pracovní nasazení,
  • Organizační a rozhodovací schopnosti,
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, seriózní vystupování,
  • Výhodou praxe na místě vedoucího zaměstnance,
  • Výhodou zvláštní odborná způsobilost pro výkon příslušných správních činností.

Náležitosti písemné přihlášky:

  • Jméno, příjmení a titul,
  • Datum a místo narození,
  • Státní příslušnost,
  • Místo trvalého pobytu,
  • Číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího st. občana,
  • Datum a podpis.

K přihlášce je nutné připojit doklady:

  • Strukturovaný životopis,
  • Výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce,
  • Ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
  • Osvědčení Ministerstva vnitra ČR a čestné prohlášení ve smyslu § 2 odst. 1 zákona č. 451/1991 Sb., v platném znění. Lustrační osvědčení ani čestné prohlášení nepředkládá uchazeč narozený po 1.12.1971,
  • Souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely výběrového řízení,
  • Motivační dopis.

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání ve veřejné správě,
  • 5 týdnů dovolené a 3x sick day,
  • Stravenky,
  • Příspěvek na rekreaci,
  • Příspěvek na penzijní připojištění,
  • Výše platu v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb. a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Předpokládaný termín nástupu: dle dohody

Písemné přihlášky s příslušnými doklady v obálce označené „VŘ-Vedoucí finančního odboru- Neotvírat“ zašlete nebo předejte na podatelnu MěÚ na adrese: Městský úřad Unhošť, Václavské nám. 44, 273 51 Unhošť.

Termín pro přihlášení: do 23.02.2024 (do 12:00 hodin).

Výběrové řízení se uskuteční dne 27.02.2024 v 9:00 hodin v budově Městského úřadu v Unhošti, Václavské nám. 44, 1. patro č. dveří 2.2 (kancelář tajemníka) – pozvánky nebudou zasílány.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Sick days
  • Stravenky
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Detaily o pracovním místě:
Firma: Město Unhošť
Lokalita: Unhošť
Pracovní pozice: VEDOUCÍ FINANČNÍHO ODBORU
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 9. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Unhošť - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici VEDOUCÍ FINANČNÍHO ODBORU ve městě Unhošť? Pošlete svůj životopis firmě Město Unhošť ještě dnes.