Vedoucí finančního odboru MěÚ Dobřany

Dobřany

Tajemnice Městského úřadu Dobřany vyhlašuje v souladu se zákonem 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, (dále jen zákon o úřednících)

Výběrové řízení 4/2024

na obsazení pozice úředníka ÚSC zařazeného do MěÚ Dobřany -  vedoucí finančního odboru

Rámcová pracovní náplň:

Vedoucí úředník dle zákona č. 312/2002 Sb., který je zodpovědný za řízení odboru. V jeho kompetenci je komplexní zajišťování finančního hospodaření města.

Místo výkonu práce:                                               Městský úřad Dobřany

Platová třída odpovídající druhu práce:      dle katalogu prací – 10. pl. tř.

Pracovní úvazek:                                        plný - - pracovní poměr na dobu neurčitou

Předpokládaný datum nástupu:                  květen 2024 nebo dle dohody

Nabízíme:                                                   dobré platové podmínky – motivující osobní příplatek, příplatek  za vedení,

                                                                    mimořádné čtvrtletní odměny, k dispozici IT vybavení a mobilní telefon

Další benefity:                                            25 dnů dovolené, indispoziční volno, stravné, flexi-passy,

                                                                   dle potřeby jsme schopni poskytnout i byt

Kvalifikační a odborné požadavky:

  • vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání ekonomického směru;
  • znalost právního rámce územních samosprávných celků a rozpočtových pravidel územních rozpočtů výhodou;
  • praxe na úseku financování organizace, tvorby rozpočtu a účetnictví ve veřejné správě výhodou;
  • orientace v problematice správy majetku, zejm. bytů, výhodou;
  • složené zkoušky zvláštní odborné způsobilosti výhodou;
  • velmi dobrá znalost programů MS OFFICE;
  • zkušenosti s vedením týmu;
  • dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, aktivní přístup k řešení problémů;
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou.

Výběrového řízení se mohou zúčastnit uchazeči, kteří splňují předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka ve smyslu ustanovení § 4 odst. 1 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících.

Více informací na úřední desce Městského úřadu Dobřany.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Město Dobřany
Lokalita: Dobřany
Pracovní pozice: Vedoucí finančního odboru MěÚ Dobřany
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 7. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    7 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Dobřany - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí finančního odboru MěÚ Dobřany ve městě Dobřany? Pošlete svůj životopis firmě Město Dobřany ještě dnes.