VĚDECKÝ PRACOVNÍK/ICE - ANALÝZA POTRAVIN

České Budějovice
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: VŠ Doktorské (vědecká výchova)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízená mzda: 35 000 Kč/měsíc

Pracovní náplň
Vědecko-výzkumná činnost; využití především chromatografických metod, hmotnostní spektrometrie, MALDI – TOF, atd.;
Řešení národních a mezinárodních vědeckých projektů v oblasti působení laboratoře;
Samostatné provádění experimentů, jejich vyhodnocování a publikování v prestižních časopisech v anglickém jazyce;
Samostatná příprava návrhů vědecko – výzkumných projektů;
Spolupráce při přípravě vědeckých a odborných konferencí či seminářů.
Požadujeme
Vysokoškolské vzdělání s titulem minimálně Ph.D. / CSc. získaným v rámci biologického, chemického či zemědělského oboru;
Anglický jazyk minimálně na úrovni B2 (slovem i písmem);
Zkušenosti s chromatografickými metodami, hmotnostní spektrometrií a MALDI-TOF výhodou;
Pracovní zkušenosti na pozici vědeckého či pedagogického pracovníka výhodou;
Zkušenosti s prezentacemi na konferencích či seminářích;
Organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, schopnost práce ve stresu, aktivní přístup k práci a vysokou flexibilitu;
Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka;
Práce na PC (MS Office, specializované SW spojené s analýzou dat apod.);
Výborný zdravotní stav.
Nabízíme
Zajímavou práci v mezinárodním kolektivu;
Získání pracovní zkušenosti v oboru;
Příjemné pracovní prostředí v nově vybudovaných prostorách fakulty;
Možnost osobního i profesního rozvoje;
Další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na kurzy AJ, univerzitní školka).
Nástup: ihned
Pracovní úvazek: 1,0
Nástupní hrubá mzda: 35 000 Kč měsíčně, po zapracování možnost navýšení (dle
Mzdového předpisu JU).
Místo výkonu práce: ÚAOV, Laboratoř výživy, Husova tř. 458/102, České Budějovice, 370 05
Strukturované životopisy spolu s motivačním dopisem a kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte Ing. Evě Slabší na e-mail: nebo na adresu Fakulta rybářství a ochrany vod, děkanát FROV JU, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany, nejpozději do 31. 7. 2024.
Více informací na http://www.frov.jcu.cz/cs/home-button/uredni-deska/volna-pracovni-mista

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Lokalita: České Budějovice
Pracovní pozice: VĚDECKÝ PRACOVNÍK/ICE - ANALÝZA POTRAVIN
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč
Nabídka přidána: 25. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    67 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici VĚDECKÝ PRACOVNÍK/ICE - ANALÝZA POTRAVIN ve městě České Budějovice? Pošlete svůj životopis firmě Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích ještě dnes.