VĚDEC – GRANTOVÝ SPECIALISTA / VĚDKYNĚ – GRANTOVÁ SPECIALISTKA

Liberec

VĚDEC – GRANTOVÝ SPECIALISTA /

VĚDKYNĚ – GRANTOVÁ SPECIALISTKA

Oddělení nanochemie Ústavu pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace Technické univerzity v Liberci využívá nástrojů organické a anorganické chemie pro přípravu a chemickou modifikaci (nano)materiálů. Oddělení spolupracuje v rámci ČR s desítkami firem (např. Škoda Auto, Preciosa) a mezinárodní dosah oddělení je umocněn spoluprací se zahraničními univerzitami (např. University of Rhode Island, University of Turin).

Oddělení nanochemie chce rozšířit svoji projektovou činnost, a hledá proto do svého týmu zkušeného/ou vědce/kyni, který/á bude připravovat a řešit nové vědecko-výzkumné projekty.

Jaká bude Vaše náplň práce

  • budete ve spolupráci s Oddělením grantové podpory vyhledávat vhodné grantové příležitosti a projektové partnery
  • budete koordinovat a vést projektové týmy během přípravy a realizace projektů – vybudujete si vlastní vědecký tým
  • budete připravovat a realizovat zakázky smluvního výzkumu
  • budete se účastnit stávajících projektů a zakázek v úzké spolupráci s komerčními i akademickými partnery

Co očekáváme

  • ukončené doktorské studium (Ph.D., CSc. nebo ekvivalent) přírodovědného, technologického nebo materiálového směru
  • dlouhodobou vědecko-výzkumnou praxi
  • zkušenosti s přípravou a vedením vědecko-výzkumných projektů
  • znalost českého a anglického jazyka minimálně na úrovni C1
  • vysokou míru invence a kreativity

Pracovní úvazek a mzda

  • Vaše pracovní pozice bude pracovník vědy a výzkumu (C2)
  • chtěli bychom Vás zaměstnat na 100% úvazek (40 hod./týden), ale lze dohodnout i nižší úvazek - min. ovšem 50%
  • nástup nejlépe ihned, ale možný je i pozdější termín nástupu
  • nabízíme Vám pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou v návaznosti na úspěšnost v přípravě a realizaci projektů
  • ke sjednané mzdě Vám bude na základě kladného hodnocení Vašeho pracovního výkonu přiznán příplatek nebo výkonnostní odměna

Co Vám dále můžeme nabídnout

  • práci v laboratořích se špičkovým přístrojovým zázemím
  • 6 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu s možností částečné práce z domova
  • možnost využívat pro Vaše děti dětský koutek pro děti batolecího věku a příměstské tábory
  • ubytování v  blízkosti pracoviště v univerzitních ubytovacích kapacitách
  • nejrůznější teambuildingové a společenské akce
  • Multisport kartu, sportování zdarma na sportovištích TUL a další řadu benefitů: https://www.tul.cz/univerzita/uredni-deska/kariera/benefity

Jak se přihlásit

  • níže požadované dokumenty zašlete na e-mailovou adresu: **********@****** do 30.06. 2024
  • životopis se stručnou charakteristikou dosavadní odborné praxe
  • seznam podaných a řešených projektů
  • seznam dosavadních výsledků, tj. impaktované publikace, patenty, kapitoly v knihách apod.
  • kopie dokladů o dosaženém vzdělání
  • u zahraničních žadatelů je vyžadován doklad o znalosti českého jazyka minimálně na úrovni C1, znalost anglického jazyka bude prověřena ústně při pohovoru
  • v případě dotazů se můžete obrátit na Vašeho budoucího vedoucího: **************@******

Informace k výběru vhodného uchazeče:

Jednání o obsazení volného místa proběhne v prvním kole posouzením doručených listinných dokumentů, v případě konání druhého kola osobním pohovorem či online pohovorem s vybranými uchazeči. O výsledku budou všichni uchazeči informováni nejpozději do 30 dnů od výběru vhodného uchazeče.

Volné místo je od 24.05.2024 zveřejněno na úřední desce Technické univerzity v Liberci (https://www.tul.cz/univerzita/uredni-deska/kariera),

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Doktorské (vědecká výchova)

Požadované jazyky

  • Čeština
    (aktivní)

  • Angličtina
    (aktivní)

Benefity

  • Závodní stravování
  • Ubytování
  • Dovolená 6 týdnů
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport karta

Detaily o pracovním místě:
Firma: Technická univerzita v Liberci
Lokalita: Liberec
Pracovní pozice: VĚDEC – GRANTOVÝ SPECIALISTA / VĚDKYNĚ – GRANTOVÁ SPECIALISTKA
Směnnost práce Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 60000 Kč
Nabídka přidána: 27. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici VĚDEC – GRANTOVÝ SPECIALISTA / VĚDKYNĚ – GRANTOVÁ SPECIALISTKA ve městě Liberec? Pošlete svůj životopis firmě Technická univerzita v Liberci ještě dnes.