Validační / měřicí technik

Opava

O nás

Jsme česká společnost se sídlem v Opavě založená v roce 2014. Naším hlavním zaměřením je inženýrská a validační činnost pro farmaceutický průmysl. Mimo to se zabýváme vývojem měřicí techniky pro validace a monitoring.

Mezi hlavní hodnoty společnosti patří mimo jiné spokojený zákazník a férové jednání. Proto považujeme za klíčové, aby tyto hodnoty sdíleli i naši lidé.

Do týmu hledáme člověka, který by posílil naše oddělení validací, které zajišťuje validace tepelných procesů, počítačových systémů, čistých médií a dalších zařízení a systémů.

Očekáváme zejména technické myšlení, svědomitost a chuť učit se novým věcem. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce:

  • příprava validační dokumentace pro měření
  • komunikace se zákazníkem ohledně vstupů pro měření
  • provádění měření/validací na místě u zákazníka (fyzikální veličiny, tj. teplota, tlak, vlhkost a další)
  • vyhodnocování výsledků měření a následná diskuse se zákazníkem
  • příprava reportů z měření
  • technická podpora pro zákazníka
  • validační dozor

Očekáváme:

  • minimálně SŠ vzdělání technického směru
  • základní znalost anglického jazyka min. B1 (dokumentace, komunikace se zákazníkem)
  • znalost dalších jazyků výhodou
  • analytické myšlení a schopnost rychlé orientace v problému
  • samostatnost a pečlivost
  • výbornou znalost práce s PC (zejména Excel a Word)
  • ochotu cestovat (podle aktuální situace až 50% času v terénu Česko i zahraničí)
  • znalost správné výrobní praxe (SVP) – výhodou
  • předchozí zkušenosti z oblasti tepelných nebo jiných validací ve farmaceutickém průmyslu – výhodou
  • předchozí zkušenosti z oblasti validací počítačových systémů – výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • služební telefon a laptop
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na životní a penzijní pojištění (po ukončení zkušební doby)
  • možnost podílet se na zajímavých projektech
  • možnost dalšího vzdělávání

Nástup možný ihned.

Pozice je vhodná i pro absolventy středních i vysokých škol. Nabízíme kvalitní zaškolení a průběžné doplňování znalostí z oboru. Nástup dle dohody. Pokud Vás naše nabídka zaujala, dejte nám prosím o sobě vědět.

Těšíme se na Vás.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí

Detaily o pracovním místě:
Firma: GrapeNet s.r.o.
Lokalita: Opava
Pracovní pozice: Validační / měřicí technik
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Opava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Validační / měřicí technik ve městě Opava? Pošlete svůj životopis firmě GrapeNet s.r.o. ještě dnes.