Úklid a údržbu veřejného prostranství města Tišnova

Tišnov

Stručný popis pracovní pozice:

• Řidič motorových vozidel,

• opravárenské a údržbářské práce,

• úklid a údržba veřejných prostranství (udržování pořádku, sečení, zahradnické práce).

Požadavky:

· Řidičský průkaz sk. B podmínkou, sk. T výhodou,

· praxe s křovinořezem,

· manuální zručnost, samostatnost, svědomitost,

· dobrý zdravotní stav.

Stručný životopis:

• předejte na podatelnu MěÚ Tišnov, nám. Míru 346 (lze i vhodit do schránky na této budově) nebo

• zašlete na adresu: Město Tišnov, nám. Míru 111, 666 01 Tišnov, případně

• na e-mail:

Termín uzávěrky příjmu životopisů: 22.5.2024.

V životopise uveďte zejména: jméno, příjmení, datum narození, místo trvalého pobytu, dosažené vzdělání, předchozí praxi a telefonní spojení.

Nabízíme zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek při životních a pracovních jubileích, 4 dny placeného indispozičního volna

a program Benefit plus.

Informace o náležitostech zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.tisnov.cz v sekci Městský úřad/ Ochrana os. údajů (GDPR).

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit tuto výzvu kdykoliv v jejím průběhu.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Město Tišnov
Lokalita: Tišnov
Pracovní pozice: Úklid a údržbu veřejného prostranství města Tišnova
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 6. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    59 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Tišnov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Úklid a údržbu veřejného prostranství města Tišnova ve městě Tišnov? Pošlete svůj životopis firmě Město Tišnov ještě dnes.