Účetní, veřejnosprávní kontrolor/ka

Litoměřice, Štětí
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Nabízená mzda: 25 000 - 35 000 Kč/měsíc

Stručná náplň pozice:
- Účtování příjmů a výdajů souvisejících se správou bytových a nebytových prostor;
- Účtování záznamů PAP;
- Výkon veřejnosprávní kontroly dle plánu kontrol.

Požadavky:
- minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou;
- praxe vedení podvojného účetnictví;
- znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel);
- základní znalost problematiky DPH;
- organizační a komunikační schopnosti, flexibilita, spolehlivost;
- znalost hospodaření obcí výhodou;
- praxe ve veřejné správě výhodou;
- zvláštní odborná způsobilost výhodou, (povinnost složit zkoušku do 18 měsíců od uzavření pracovního poměru);
- znalost programu GINIS výhodou.

Písemná přihláška musí obsahovat:
- jméno, příjmení a titul uchazeče;
- datum a místo narození, státní příslušnost uchazeče;
- číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana;
- místo trvalého pobytu uchazeče;
- datum a podpis uchazeče;
- kontaktní spojení.

K přihlášce připojte tyto doklady:
- ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání;
- životopis, ve kterém uveďte údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností;
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (originál, nebo ověřená kopie);
- případné další doklady prokazující odbornou znalost a dovednost.

Předpokládaný termín nástupu: dohodou
Místo výkonu práce: město Štětí
Pracovní poměr: na dobu neurčitou
Platové zařazení: dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě ve znění pozdějších předpisů - platová třída 10

Lhůta pro podání přihlášek
Přihlášku s uvedenými doklady zasílejte doporučeně do 22.05.2024 na adresu: Městský úřad Štětí, k rukám tajemníka MěÚ Štětí, Mírové náměstí 163, 411 08 Štětí.
Obálku označte: "NEOTVÍRAT - VŘ - ÚČETNÍ, VEŘEJNOSPRÁVNÍ KONTROLA".
Zaměstnanecké výhody :25 dní dovolené, stravenky, cafeteria, penzijní připojištění, sick days
Přihlášku se stejným označením obálky je možné doručit osobně do podatelny Městského úřadu Štětí, Mírové náměstí 163, do 22.05.2024 do 17.00 hodin.

Bližší informace k pracovní pozici: Ing. Ladislav Balatý, ,

kompletně na www.steti.cz

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Město Štětí
Lokalita: Štětí
Pracovní pozice: Účetní, veřejnosprávní kontrolor/ka
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 Kč - 35 000 Kč
Nabídka přidána: 2. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    17 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Štětí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Účetní, veřejnosprávní kontrolor/ka ve městě Štětí? Pošlete svůj životopis firmě Město Štětí ještě dnes.