Účetní

Plzeň-město, Plzeň
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazekSlužební poměr
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízená mzda: 24 100 - 31 820 Kč/měsíc

Bližší informace: https://www.svscr.cz/ucetni-v-oddeleni-ekonomicko-spravnim-pracoviste-plzen-kvsp/
VŘ se může zúčastnit žadatel, který splňuje základní předpoklady stanovené zákonem o státní službě.
Podmínky výkonu služby: https://www.svscr.cz/?dl_name=ostatni/Podminky-vykonu-sluzby.pdf

V případě, že splňujete příslušné požadavky a máte o tuto pracovní pozici zájem, zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a elektronickou adresou pro doručování dokumentů (nebo ID datové schránky) na výše uvedený email nebo poštou na adresu úřadu: Krajská veterinární správa SVS pro Plzeňský kraj, Družstevní 1846/13, 301 00 Plzeň, nebo osobně podejte na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese.
Obálku označte slovy „VŘ: P_ODEKO1_05“.

Kontakt na personalistu: Jitka Vacovská, M: , email:

Náplň práce:
zajištění agendy dohod na používání soukromých i služebních vozidel; kontrola cestovních příkazů; evidence provozu a údržby služebních vozidel, komplexní práce s aplikacemi AUTOPLAN (Kniha jízd a Cestovní příkazy); evidence a inventarizace majetku; vyúčtování nájmů; vedení pokladny; evidence a zajišťování podkladů pro vyúčtování stravenek, pokutových bloků, pokladních dokladů, poštovních známek; administrativní, hospodářsko-správní a sekretářské práce; komplexní zajišťování spisové služby v elektronické podobě a předarchivní péče; zajištění chodu podatelny a výpravny KVSP, konverze dokumentů
Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenky SODEX ve výši 100,- Kč/den, rekreační objekty SVS, program MultiSport.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Státní veterinární správa
Lokalita: Plzeň
Pracovní pozice: Účetní
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 24 100 Kč - 31 820 Kč
Nabídka přidána: 12. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    17 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Plzeň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Účetní ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě Státní veterinární správa ještě dnes.