ÚČETNÍ

Opava

do příjemného pracovního kolektivu ekonomického úseku ředitelství hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici „ÚČETNÍ„

Místo pracoviště: Charita Opava, ředitelství – ekonomický úsek, Přemyslovců 26, Opava – Jaktař

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, nástup: září 2024 nebo dle dohody

Popis pozice:

Samostatná/ý účetní zajišťuje evidenci jednotlivých činností účetní jednotky a účtování jednotlivých oblastí finančního účetnictví:

  • vedení příslušné účetní evidence a záznamů v souladu s vnitřními předpisy účetní jednotky (dodavatelsko-odběratelské vztahy, ostatní doklady, rozúčtování dokladů dle interních předpisů, kontrola náležitostí a zakládání účetních dokladů)
  • inventarizace majetku a závazků, dokladová inventura a pořizování inventurních soupisů
  • spolupráce na uzávěrkových pracích a podkladech pro vyúčtování projektů
  • spolupráce na přípravě podkladů pro audity a kontroly
  • plná odpovědnost za svěřenou agendu a denní interakce s ostatními středisky

Požadavky:

  • min. SŠ vzdělání s maturitní zkouškou nejlépe ekonomického směru
  • prokazatelná odborná praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • orientace v oblasti účetnictví a daní (především znalost aktuální problematiky DPH, českých účetních standardů, české daňové soustavy)
  • zkušenost s vícezdrojovým nebo projektovým financováním výhodou
  • znalost práce v programu Vema výhodou
  • aktivní přístup k řešení problémů a týmový duch
  • smysl pro detail, analytické schopnosti a důslednost
  • ochota vzdělávat se a sledovat legislativní změny v oboru
  • příjemné a vstřícné vystupování

pozn.: součástí výběrového řízení je odborný test znalostí z oblasti účetnictví a daní.

Ohodnocení: předpokládaná nástupní mzda v rozpětí od 28.000 – 41.000,- Kč / celý úvazek dle praxe

Přihlášky spolu s životopisem a motivačním dopisem posílejte nejpozději do 30.05.2024 na adresu Charita Opava, p. Kupková, Přemyslovců 26, 747 07 Opava - Jaktař nebo na e-mail: **********@***************, do předmětu e-mailu prosím uveďte pracovní pozici, o kterou se ucházíte spolu s Vaším příjmením (např. účetní – Novák).

K Vašim zaslaným dokumentům prosím přiložte níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi osobními údaji: „Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat v zaslaném životopise a motivačním dopise organizaci Charita Opava, Přemyslovců 13/26, 747 07 Opava – Jaktař dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi po dobu 1 roku“.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Práce s PC - MS Office
  • Ekonomika - účetnictví a daňové evidence

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Dovolená navíc - narozeninové volno
  • Stravenkový paušál
  • Bonusy a prémie

Detaily o pracovním místě:
Firma: Charita Opava
Lokalita: Opava
Pracovní pozice: ÚČETNÍ
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28000-41000 Kč
Nabídka přidána: 18. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    251 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Opava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ÚČETNÍ ve městě Opava? Pošlete svůj životopis firmě Charita Opava ještě dnes.