Technolog / Technoložka - Strojař!

Neubuz

Hledáme Technologa - Strojaře!

Jste nadšenec do nových technologií a máte zkušenosti ve strojírenství?

Připojte se k nám v DF Partner, jsme lídr v oblasti výroby autokosmetiky, a staňte se součástí týmu.

Co Vás čeká:

Inovace: Budete stát u zrodu nových řešení, která posunou naše produkty na špičku trhu.

Výzvy: Každý den přináší nové technické úkoly, které testují vaše schopnosti a podněcují k růstu.

Projekty: Pracujte na klíčových projektech s cílem snížit náklady a zvýšit produktivitu.

Spolupráce: Ponoříte se do dynamického prostředí, kde týmová práce není jen frází.

Co od Vás očekáváme:

Zkušenosti: Minimálně 2 roky praxe v oboru a SŠ vzdělání ve strojírenství.

Analytické myšlení: Proaktivní přístup k řešení problémů a schopnost analyzovat složité situace.

Týmový duch: Schopnost pracovat samostatně i jako součást týmu.

Nabízíme:

Motivující ohodnocení: Vaše práce bude odměněna adekvátně k vašim schopnostem a výsledkům.

Komunita: Přidejte se k přátelskému kolektivu v moderním pracovním prostředí.

Zaujala Vás tato příležitost? Pošlete nám svůj životopis a staňte se součástí naší budoucnosti.

Těšíme se na Vaši odpověď a společnou cestu za úspěchem!

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Požadované jazyky

  • Angličtina
    (aktivní)

Benefity

  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dovolenou
  • Jazykové kurzy
  • Dovolená navíc
  • Výrobky a služby se slevou
  • Notebook
  • Mobilní telefon

Detaily o pracovním místě:
Firma: DF Partner s. r. o.
Lokalita: Neubuz
Pracovní pozice: Technolog / Technoložka - Strojař!
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 23. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technolog / Technoložka - Strojař! ve městě Neubuz? Pošlete svůj životopis firmě DF Partner s. r. o. ještě dnes.